Harabin: Čaputová, Heger a Lipšic sú Židia

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=ofAgkK2XriA

V tejto relácii Harabin hovorilaj o Lipšicovi a jeho židovskom pôvode. https://odysee.com/@InfoVojna:e/AR07042022:6

   Send article as PDF   

Check Also

Privatizér Fiľo prispel do Matovičovho fondu 500 000, zabezpečil si ochranu?

zdroj: https://www.pokladnica.sk/sk/transparentne-ucty/detail?SK4681800000007000185158 O Fiľovi viac tu: https://www.inenoviny.sk/milan-filo-oligarcha-a-privatizer-napojeny-na-meciara-fica-matovica-a-krcmeryho/ Fiľa spomína aj Zoroslav Kollár: https://www.youtube.com/watch?v=meExOyxhW6o O podvodničke …

14 komentárov

 1. Veď nech sú, zato ničiť Slovensko nemusia. Ale konajú tak, to je fakt.

  • žid je odveký nepriateľ Slovanov . Život gója pre neho nemá nijakú cenu

   • Pán Mesár, nesúhlasím s Vami. Mne jeden žid zachránil život – Ježiš Kristus, môj život mal pre neho cenu tohto vlastného, čo na to povedať, vy svoj život dáte za môj? Sám povedal samaritánke, že spása je zo židov, čo znamená, že hoci nemusíme súhlasiť s konaním ľudí, resp. niektorých ľudí z tejto komunity, nemôžeme sa tejto skutočnosti vyhnúť, keď hľadáme Boha. Môžete mi vymenovať n ľudí, ktorí sú vysoko postavení chamtivci a budem s vami súhlasiť, to ale neznamená, že ich všetkých hodím do jedného pytla s obyčajnými ľuďmi. Toto zovšeobecňovanie nemám rada. Na akejkoľvek strane. A to sa určite nepovažujem za fanynku tejto vlády. Ak milujete spravodlivosť, musíte mať rovnaký meter.

 2. Slovensko malo poslednú najlepšiu vládu ešte za socializmu.Teraz prakticky niet koho voliť.Najlepší z tých “porevolučnych”bol Fico,no hlúpi, sprostí Slováci zvolili novú,nekompetentnú,zlodejská,proamerckú “vládu”. Najlepšie by bolo,keby to tu znovu ovládli Maďari,lebo jedine Viktor Orbán mi pripadá ako jediný kompetentný politik v Európe.Všetci ostatní len lížu riť Amerike, ktorá by bez Európskej únie a Blízkeho Východu už dávno skrachovala,lebo všetci ostatní na ňu serú.A ešte Vladimír Putin.Rusko je protiváha Ameriky,na ktoré sa nedá zaútočiť priamo, a tak to Amerika skúša všelijako ináč,cez Ukrajinu a žida Zelenského,sankcie, embargá a podobne.Putin by mohol vypáliť “skúšobne”zopár jadrových rakiet na USA,tam už dlho vojna nebola,od Severu proti Juhu.Je dobre, že ich každoročne aspoň trochu potrápia nejaké prírodné katastrofy, keď už nie vojna.

  • Orban??
   Ved ten ma jasny ziidovsky povod. Preto je zadobre s Futinom, pretoze ten je 1/2 ziid.
   Uz teraz ti vladne Orban – pozri sa na pumpy za kolko tankujes. Madarsko 40-50 centov nizsue ceny na liter. Rozdiel platis ty.

   Fizzo? Rovnako zapredane amerricke prasa. Na tomto webe je plno info o nom, jeho napojeni na US ambasadu a vylete do USakova 2008, kde uz daco dohadovali.

   Slovensko je cez EU satelitom USakova lebo EU je vazalom US cez Kanzlerakt.

   • Je lepšie byť zadobre s Putinom,než s Amerikou.Odkiaľ máš,že je Orbán žid?Vyhnal sorošovske židovské nadácie z Maďarska.To by urobil žid židovi.?Proste len stojí za svojím národom a vie,že sa neoplatí rýpať do Putina.Preto má naftu aj plyn za normálne ceny.Ak ti dá plyn aj naftu američan,budeš platiť oveľa viac ako Putinovi.

    • ano Orban ma Zidovsky povod, podobne aj ako jeho zena Levai, Zidovka a potomok agenta tajnej sluzby.. Orban studoval za peniaze Sorosa, jeho strana povodne bola liberalna. Nik ju nevolil, tak zmenial orientaciu na konzervativnu. Orban robi to, co robi nie pre Madarov, ale pre Zidov. Budapest ma vyznamne postavanie, lebo sa tam narodil zakladatel Izraela Herzl. Staci si poziret jeho vystupenia s Netanyahu…staci zaspominal, kolko ludi zomrelo/zabili v Madarsku. Madarsko pripajalo najviac ludi na ventilator pocas covidu, velka cast zomrela. Tym sirli enormny strach, aby co najviac ludi zaockoval.

     Co sa tyka univerzity, ta tam je stale…zahralo sa divadlo pre hlasy pre Orbana..

     • Všetci títo ” komentátory” by sa mali nojiý na Obrodu Slovanov a dovzdelávať sa, lrbo je tu jedna blbosť za druhou! Pán Kysucký ma fantastické knihy na Obrode Slovanov, v ktorých vám vysvetluje ako sa majú veci v dnešnom svete!
      A pán V.K. vám na AEronete opisuje dva súčasné židovské prúdy snažiace sa opantať svet gójov: Dom Sionu vs.Halacha, teda sionisti Západu vs.Putinovi chazarskí oligarchovia…

     • Orban má pôvod aj v cigánskej Romanii, čo vám potvrdí kazdy vzdelanejší Rumun!

 3. Nezaujímajú má nejaké hlúpe konšpiračné teórie,kto je ten,či onen….Faktom je, že zo všetkých európskych vlád škodí svojmu národu najviac tá naša.Fico za celých 15 rokov, čo bol pri moci takto neožobračoval Slovákov ako táto vláda, ktorú si sprostí Slováci sami zvolili.Za Fica rástli platy aj dôchodky,za tejto vlády rastú akurát tak ceny… Taký Orbán je skúsený politik, ktorý neženie svoj národ do záhuby a neklania sa vo všetkom EÚ a U S A,na rozdiel od žida Zelenského, ktorý vohnal svoj národ do vojny a bude rád ak potrvá čo najdlhšie,lebo mu to vynáša… Ukrajinskí vojaci naivne bojujú za Ukrajinu,zatiaľ čo Zelenskyj sa špaciruje po svete,kašle na Ukrajincov, ktorí mu naivne dôverujú, obviňuje ostatné štáty že nechcú mať nič spoločné s vojnou ktorú on sám vyvolal .

  • Maďarsko a Rusko ovláda konzervatívna vetva židov, U S A a Západ ovláda liberálna vetva židov. Východná Európa a Maďarsko sú vybrané ako nová vlasť pre obyvateľov Izraela, lebo ten má problémy- klíma, teploty, nedostatok vody, vojnové konflikty. Preto Maďarsko neprijímalo ani utečencov v r.2015, ani teraz. Židia chcú mať priestor pre seba. Pôvodné obyvateľstvo je určené na postupný zánik, aj cestou očkovania, epidémie, pľúcnych ventilácií, prechemizovanému zdravotníctvu, nízkej pôrodnosti a pod. Z pôvodného obyvateľstva chcú ponechať iba obslužný personá pre židov. Toto všetko je postupný pomalý proces, ale všetko k tomu smeruje.

 4. abych to upřesnil čaputová je chazarka. používá symboliku z chazarské říše kriminálníků.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *