štvrtok , 20 júna 2024

Ekonóm zo Sorosovej Univerzity volá po obmedzovani neočkovaných

Výskumník Národnej banky Slovenska Martin Šuster, ktorý je členom Veda pomáha, tvrdí, že sme potrebovali zákon, ktorý zvýhodní očkovaných.

Ľudia, ktorí sa rozhodnú nedať sa zaočkovať podľa neho musia pocítiť časť dôsledkov. „Potrebujeme spomaliť tú pandémiu a očkovaním ju spomalíme o 95 percent na individuálnej úrovni. Testovaním ju spomalíme menej a za oveľa vyššie náklady. Ak sa niekto rozhodne, že sa nechce očkovať, tak by mal časť tých nákladov znášať. To mi príde ako úplne spravodlivé.“

zdroj: https://slovensko.hnonline.sk/6224273-tretia-vlna-bude-trvat-kratsie-ale-denne-budu-zomierat-stovky-ludi-varuje-odbornik

Ak si pozriete životopis tak Central European university je Sorosova univerzita v Maďarsku. Zaujimavé, ako Slovákov chcú šikanovať osoby napojené na tohto finančného podvodníka a zločinca. Nedávno sme pisali o ďalšej jeho blízkej osobe:

Slováci nemajú právo rozhodovať, či sa dajú očkovať hovorí “bioetička” zo Sorosovej Univerzity

 

 

životopis zdroj: https://www.mfsr.sk/files/archiv/63/Suster_Martin_CV_vizia.pdf

Čo to je Veda pomáha sa môžte dozvedieť tu:

https://www.hlavnespravy.sk/svetova-zdravotnicka-organizacia-plosne-testovania-na-slovensku-boli-neefektivne-vyhodene-peniaze-testovanie-neockovanych-bez-priznakov-neodporuca/2627806

Podľa kataster portálu by Martin Šuster mal mať nehnuteľnosť v obci Priepasné, spolu s matkou Máriou Šustrovou. Mária Šustrová znova záhadne je lekárkou a profesórkou na Krčmerýho Univerzite Sv. Alžbety.

Ekonóm Martin Šuster by mal mať bydlisko v starom meste v Bratislave. S veľkou pravdepodobnosťou ide o príbuzných a väzby na Vladimíra Krčméryho nie sú náhodne. Krčméry má najbližšie k najväčšej americkej farma lobby aj k Dr. Faucimu. Na vysokom poste vo Pfizeri by mala pracovať aj Krčmerýho príbuzna.

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: Keby ľudia vedeli, koľko lekárov berie úplatky od farma firiem

Keby ľudia vedeli, koľko lekárov berie úplatky od farmafiriem a aké úplatky berú riadiaci pracovníci …

5 komentárov

  1. Nemala by sa jeho matka volat Šusterová ked on je Šuster?Lebo šustrová mi k tomu nesedi.On by podla mna potom mal byt Šustr.Len moja uvaha.

  2. tlmudacke superfašisticke zvery

    zase ide o chazarov falošnych židov . sionistickych superfašistov. psychopati fungujuci podla svojej šovinistickej satanistickej knihy talmud malo by to byt povinne čitani na zakladnaych a strednych školach atiež protokoly sionistickych mudrcov

  3. talmudacke zvery

    a zase falošnižidia chazari turkotatarski teroristi

  4. Martin Kovalčin

    Pán Šuster, to podľa Vás by mali doplácať aj cukrovkári, onkologický pacienti, obézni pacienti a všetci tí, ktorí sa k svojmu zdraviu správajú nezodpovedne a zaťažujú zdravotný systém? Väčšinou sú títo pacienti po horizonte svojej produktivity a celý život, ak boli aktívny prispievali do tohto systému svojim poistným a odvodmi. A za testy a vakcíny platia len očkovaní alebo všetci daňoví poplatníci. Rád by som videl zmluvy s farmafirmamy, ktoré za nás občanov uzavrel štát. Vy nie?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *