nedeľa , 23 júna 2024

Slováci nemajú právo rozhodovať, či sa dajú očkovať hovorí “bioetička” zo Sorosovej Univerzity

Voči Slovákom začínajú využívať protinárodných pešiakov, po Martinovi Pavelkovi zahájila útok na Slovákov ďalšia občianka Maďarskej národnosti – Judit Šándor.

Hovorí si bioetička, avšak ide o sociopatku s charakterovými vlastnosťami Jozefa Mengeleho. Zhodla by sa s ním aj názoroch na právo zásahu do vlastného tela. Ak je pandémia, vy podľa tejto sociopatky nemáte právo rozhodovať o sebe a o tom, či do vás pichnú experimentálnu vakcínu. Ak by Mengele žil, spolu by títo netvory robili experimenty na ľuďoch.

https://dennikn.sk/2447679/bioeticka-judit-sandor-toto-je-moje-telo-a-ja-si-s-nim-mozem-robit-co-chcem-v-case-globalnej-pandemie-toto-tvrdenie-neplati/

Keď však popátrame po tejto sociopatke, zistíme, že nejde ani o Slovenku.

https://en.wikipedia.org/wiki/Judit_S%C3%A1ndor

Pracuje na Sorosovej univerzite v Budapešti (to bolo divadlo Orbána o jej zrušení:)).

Je zaujimavé ako títo bojovníci za “ľudí” nemajú problém sa spojiť s vrahmi a vykonávať experimenty, násilne, za účelom navodenia vedľajších účinkov….po ktorých ak očkovaný prežije, bude liečený ich novo vyvinutým liekom….Dokonalý biznis – vyrob problém za peniaze občanov, ponúkni riešenie za peniaze občanov.

Zaujímavá publikácia

https://celab.ceu.edu/sites/celab.ceu.edu/files/attachment/basicpage/372/cr2020reportweb.pdf

Jej FB:

https://www.facebook.com/judit.sandor.5209/photos

Aj ona by si zaslúžila odskúšať skutočný efekt vakcíny na jej tele. Samoľúbosť a predvádzanie jej ide.

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Ruský minister zdravotníctva odprúča očkovať na COVID tehotné aj kojacé ženy

Ministrom zdravotníctva Ruska je Murashko. Ten strašil potrebou očkovať aj tehotné a kojacé ženy experimentálnou …

9 komentárov

 1. Ať si přečte Ústavu Slovenské Republiky.

 2. smrť fašitickym korpratnym satanistom

  soroš udaval vlstnych sukmenovcov židov do koncentračnych taborov a bral od gestapa za to peniaze tato svina bude geneticky take iste fašisticke hovno. smrt soroš fašiszmu smrt prašivej genocidnej turkotarskej svini .planom tychto smradov je vyvolat vojnu a rozduchat konflikt v strede europy preto sem doviezi kozomrdov a teroristicku organizaciu NATO.

 3. Úplne stačilo prečîtať Sorosuniverzita a profesúra nenavrhneme ju na Nobelovu cenu?😷

 4. no mne pripada ako muz

 5. dalšia sionisticka sychopaticka židovka ktora vyvolava nenavist sovenskeho naroda . čista provokacie fašisticke sorošovej svine . Všetci čakame na to ako sa ktomu vyadri jej vidca budapeštiansky rabin .tot je vyhlasenie genocidy a vyhladzovaniu slovenskeho narda tato špina paraziticka fašisticka je častou globalistickych banksterskych fašisticky ch lotrov smrt fašiszmu

 6. Odkazuje danej osôbke, nech sa stará o seba a nie o Slovákov.

  • Už na prvý pohľad táto zdgenerovaná sorošová odchovankyňa vyzerá, ako duśevný mrzák, psychopat. Stači sa jej pozriet do jej chorých oči, zlovestné oči, oči maniāka, šialenca. . Toto choromyselné individuum by sa ani nemalo bez dozoru voľne pohybovať na verejnosti, pretože je evidentne nebezpečná pre spoločnosť. Neexistuje, aby duśevne zdravý, zdatný človek navštevoval Satanklaunovú univerzitu.

 7. Stači sa pozorne pozrieť do chorého, nenåvistnéhom, odpudzujúceho pohľafu tomúto primátu a človku je hneď vsetko jasnē. Tento nebezpečný, duševný mrzák by sa bez dozoru nemál ani pohybovať pomedzi ľudí. Neexistuje, aby niekto normálny navštevoval Satanklaunovu univerzitu. Tento zločinec sàm priznal, že v Boha neverí a nie je veriaci. Každý v niečo verí, takže tento zločinec zrejme veri a slúži Satanovi a aj takýchto k sebe priťahuje. Vrana k vrane sadá.

 8. zaujimave ze tato k*rva Judit je na rovnakej univerzite ako terajsi nas politruk Smrad Ódor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *