pondelok , 29 mája 2023

Fico ako premiér: Zastavte referendá a podobné dobrodružstvá v EÚ

Správa, ktorá unikla slovenským médiam a písali o nej len zahraničné.

Fico ako premiér SR v roku 2017 zaútočil proti referendám. Bolo to v čase, keď v EÚ pribúdali antisystémové hlasy žiadajúce vystúpenie z EÚ.

Fico sa o referende vyjadril ako o vážnom ohrození záujmov EÚ a EURa. Fico tak reagoval na aktivity v Taliansku a vo Veľkej Británii s cieľom organizovať referendá o vystúpeni z EÚ.

Fico povedal, že Taliansko má veľký vplyv na bankový sektor v EÚ a EURO. Čo by sa stalo, ak by Taliansko zrušilo EURO vo svojom štáte fromou referenda?

zdroj: https://www.ansa.it/nuova_europa/en/news/sections/news/2017/01/03/slovakian-pm-fico-stop-to-referendum-adventures-in-europe_74b2107a-feed-4b6e-a94f-d1c334bc6629.html

V roku 2021 Fico za referendum:

 

   Send article as PDF   

Check Also

Fico: EÚ nie je len o pozitívach, budeme musieť aj niečo obetovať, zo suverenity

Bude to niečo stáť Skok do jadra nás podľa Fica bude niečo stáť. Môže spôsobiť …

2 komentáre

  1. Tak Fico musel takisto plnit noty Bruselu,Berlina aj WDC.Kym tento diktat neskonci,tak kazda jedna vlada na SK,aj ta nova ktora vznikne z volieb,ci uz predcasnych alebo riadnych,bude musiet robit toto iste.Takze jedine slovexit nam pomoze.

  2. talmudacke zvery

    fico je vlastizradca Topolčiansky judaš ktory podpisal vlastizradne zmluvy ako lisabonska eurovalov a zmluvu ceta ktorymi dal vladu nad slovenskom korporatnej mafii bakstrovi a zlodejskemu fašistovi rotschieldovi ajeho mafii

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.