nedeľa , 16 júna 2024

Sulík si užíva na ranči v Austrálii, ministerstvo vedie Mikloš

Zdá sa vám, že o Sulíkovi nie je počuť? Možno spomínate ako bozkával nadrogovaný mikrofón. Možno ste zachytili, že často ho vídať v arabských krajinách. Áno, lebo často lieta na svoj ranč do Austrálie a arabské krajiny sú prestupné letiská. Na Slovensku jeho agendu vykonávajú podvodníci z Dzurindovej vlády. Sulíka potrebovali ako tvár do volieb, štát však riadia iní. Jedným z týchto zločincov je Mikloš, ktorý namiesto vyšetrovania políciou za kauzu Gorila radí Sulíkovi, po správnosti vedie jeho rezort. Možno aj on vyhnal Sulíka do Austrálie, nech tu nadrogovaný nerobí problémy.

https://www.aktuality.sk/clanok/901666/ivan-miklos-je-uz-rok-poradcom-ministra-sulika/

Sulík o svojom tráveni dôchodku v Austrálii už dávno písal, teraz sa mu to splnilo. Namiesto do práce, si užíva na ranči v Austrálii. Ale na plat sa mu skladáme.

https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/odstahuje-sulik-australie

https://kosice.korzar.sme.sk/c/5779582/sulik-kto-sa-druhykrat-ozeni-rozvod-si-nezasluzil.html

Treba pochopiť, že politici sú len politické tváre. Kto ich riadi je niekto iný….

   Send article as PDF   

Check Also

Ficova družina zlodejov a ich zlodejstvá pokope

Ján Počiatek, syn podvodníka Izidora Počiatka (agenta ŠTB) bol ministrom financií, keď sa menil kurz …

4 komentáre

 1. sadisticky sasankarsky ršulino riťopich

  „Demokratické zriadenie doplatí na to, že bude chcieť vyhovieť všetkým. Chudobní budú chcieť časť majetku bohatých a demokracia im to dá. Mladí budú chcieť práva starých, ženy budú chcieť práva mužov, a cudzinci budú chcieť práva občanov a demokracia im to dá. Zločinci budú chcieť obsadiť verejné funkcie a demokracia im to umožní. A až zločinci demokraciu nakoniec ovládnu, pretože zločinci od prírody bažia po pozíciách moci, vznikne tyrania horšia, než dokáže najhoršia monarchia, alebo oligarchia“ sasabkarsky degenerat kočnerov pofačkokot patri na psychaitriu aj so synčekom čo si nechava vrtat do riti vrtnou supravou zvanou holič minister školstva hovoria si livberali ale inak su tu buzeranti takže opatrne so slovom liberal označuje to riťopich buzeranta alebo kundoližbu bezkokotnu všettko je to jebnute ale zaroven su to sadisti stači sa pozriet čo snami vyvadzaju . konči to vyhynuutim a genocidou budeme dalej trpiet tieto psychopaticke hovna alebo zoberieme vidly

 2. nadrogovany mikrofoon?? skuste trochu stylizovat podla gramatickych pravidiel.Ale suhlasim,bol sfuknuty jak diva svina.

 3. Vypchaty Superman je oberkurva, ktora sa uz vyfarbila aj inde…. z rozhovoru :

  O voľbe generálneho prokurátora (Centesa), ked bol Vypchaty sefom NR SR 2010-12. Gasparovic hovori : (precitajte si to cele)

  V tom čase boli navrhnutí dvaja kandidáti. Dobroslava Trnku navrhol poslanec strany SDKÚ a Čentéša strana SaS. Čentéš podmienil svoju kandidatúru verejnou voľbou.
  Prvým prešľapom, ktorý mi signalizoval problém, bolo, keď Národná rada v priebehu voľby odhlasovala zmenu v rokovacom poriadku, aby sa voľba zmenila z tajnej na verejnú. Nemôže sa stať, že sa hlasovanie prispôsobuje účelu.
  Prvá voľba bola neúspešná a keď sa začalo vyšetrovanie podplácania poslancov, bola podaná aj sťažnosť na Ústavný súd. Ten predbežne rozhodol, že verejná voľba sa nesmie konať až do definitívneho rozhodnutia o sťažnosti.
  Trnka sa medzitým kandidatúry vzdal a Čentéš sa okamžite opäť prihlásil napriek tomu, že voľba mala byť už tajná.
  Predseda parlamentu Richard Sulík využil to, že rozhodnutie Ústavného súdu o predbežnom opatrení ešte nebolo publikované v Zbierke zákonov.
  Rýchlo zvolal schôdzu parlamentu, na ktorej Čentéša zvolili.
  Ja som ešte predtým vyhlásil, že ak poslanci zvolia Trnku alebo Čentéša, tak ani jedného nevymenujem.

  Boli tam podozrenia z falšovania lístkov, kupovania hlasov (Matovicom), a preto ani jeden z nich nebol pre mňa na túto vysokú funkciu dostatočne spoľahlivý.
  Čentéš podal sťažnosť na Ústavný súd.
  Podstatné, prečo som nechcel Čentéša vymenovať, bolo aj jeho konanie ako prokurátora pri vypočúvaní svedka Igora Matoviča ohľadom podplácania poslancov.

  Čentéš zápisnicu z vypočúvania skartoval a keď sa na to prišlo, povedal, že to urobila sekretárka.
  Tá z toho skoro dostala infarkt a vyhlásila, že to nie je pravda.

  Napokon sa ku skartovaniu priznal Čentéš.

  Hovoril, že zápisnica bola na mokrom okne, ktoré zatekalo. Neskôr vyhlásil, že si ju pri množstve iných spisov nevšimol. Čiže klamstvo nad klamstvo. A tento človek by mal riadiť Generálnu prokuratúru?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *