Babka z Liesku

Pohľad veriaceho:

Jasnovidka babka Dreveňaková z Liesku – pokračovanie.
Ako je možné, že vedela presne trafit budúcnosť a koľko sa kto dožije rokov, keď dodrŽi je radu?
V skratke ide o to, že každému predurčila “osud” podľa rady jej duchovných poradcov a tieto duchovné sily, ktoré stáli za ňou sa už postarajú, aby sa to naplnilo. O každom človeku, ktorý ju navštívil vedeli všetko. Človek po takomto stretnuti si možno mysli ako dobre, že to všetko vie a na čo si ma dávať pozor, ale netuší,  že prave bol duchovne okradnuty, zviazany a oklamany.
Navodzuje to potom dojem, ze clovek ma predurceny osud, ktory sa neda zmenit. Jedina moznost ako z toho von je Jezis Kristus a tym tento predurceny “osud” pada a nic z toho co Vam bolo okultne predurcene sa nenaplni. Zacnete byt skutocne slobodni:
Jan 11,25: “Ježiš jej povedal: Ja som vzkriesenie i život; ten, kto verí vo mňa, aj keby zomrel, žiť bude.”
Jan 8,31-32: “Vtedy povedal Ježiš Židom, ktorí mu uverili: Keď vy zostanete v mojom slove, vpravde ste mojimi učeníkmi a poznáte pravdu, a pravda vás vyslobodí.”
Jan 14,6: “A JEŽIŠ mu povedal: JA SOM CESTA i PRAVDA i ŽIVOT; nikto neprijde k Otcovi, LEN SKRZE MŃA.”
Nie cez modlitby k Marii, svatych, anjelov… ti ta k Otcovi neprivedu
– Homeopatika predpisovala preto, lebo za nimi je duchovny svet, o ktorom drviva vacsina ani netusi. Staci navstivit “lepsieho” homeopata a tam clovek pochopi, ked zacne saskovat s kyvadlom. A preto homeopatika funguju a mnoho ludi neda na ne dopustit.
Clovek si zacne uvedomovat co sa v podstate stalo jej posobenim hlavne na Orave. Tu duchovnu slepotu, co tato zena za cca 40-50r posobenia rozniesla je citit dodnes. Asi maloktora rodina na Orave s nou neprisla do kontaktu a potom sa to dedi. Podla knihy a svedectiev to robila zrejme nevedomky a asi verila, ze ti co jej radia su zoslani od Boha. Ako sa k tomu dostala? Cez modlarstvo, ktore je v RKC uplne evidentne. Problem je, ze na tomto svete je iba jeden jediny radca, ktoreho nam tu Jezis nechal. Ak sa niekto odvolava na nejake sily ci vesmir, anjelov, svatych a podobne nema s Bohom biblie nic spolocne. Ani jediny raz z tych stoviek svedectiev tam nebol spomenuty Jezis Kristus, alebo Duch svaty ako radca.
Po smrti babky jej ulohu zastavala jej nevesta, ktora sa pri babke zaucala. V knihe su svedectva, z ktorych vyplyva ze podobne “schopnosti” mala aj ona. Ako dlho tuto sluzbu robila neviem …
Dodnes v jej dome /dnes zrekonstruovanom/ byva najmladsi vnuk babky Drevenakovej s rodinou. Je to ten dom s kaplnkou oproti kostolu cez cestu.
May be an image of 1 person and text
   Send article as PDF   

Check Also

Ministerstvo obrany mapuje územie SR, prečo?

http://divina.sk/files/9021-Oznam-MO-SR.pdf    Send article as PDF   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *