Polícia chce pri nových farbách aút použiť žltú..Ukrajina?

Aká je to náhoda, že v čase, keď nie sú peniaze a ľudia končia na ulici…polícia sa rozhodne o takej nezmyslnosti ako prefarbovanie aút.

Mnohí však upozorňujú na niečo, čo možno nie je náhoda..práve použité farby pripominajú farby Ukrajiny…

zdroj: https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/5644481128915396

   Send article as PDF   

Check Also

Cigániková nazvala Kotlára pablbom a Kotlára sa zastal podporca očkovania SMERák Baláž

MUDr. Michal Piják píše: JBC ZABODOVALA, LEBO NAZVALA KOTLÁRA PABLBOM. ŽIAĽ, NAJOBÉZNEJŠÍ POSLANEC SMERÁCKEJ MAFIE …

8 komentárov

  1. Zlto modra – dve farby a sfarbenie erbu klanu Rotschildovcov. Oni su za plandemiou…vlastnia Ukrajinu…financuju vojny a vlastnia policiu (uz aj Slovenku). Urobte si vlastny prieskum. Na internete je toho vela. Vsade kde uvidite zlto modru…hladajte za tym Rotschildovcov a britsku monarchiu.

  2. Organy cinne v trestnom konani BY MALI PREVERIT, CI NEJDE O ZNEUZIVANIE PRAVOMOCI VEREJNEHO CINITELA v subehu so zneuzivanim verejnych prostriedkov. Ide o mrhanie financnych prostredkov so zdrojov danovych poplatnikov. Ak budu auta modro zlte nemusite zastavit. Nikto nie je povinny sa podrobit ukrajinskej kontrole.

  3. Už keď chceme mať na policajných autách ukrajinské farby,tak nech sa aj policajti povinne učia po ukrajinský,aby to nebolo len také”polovičaté”.A taktiež naša “prezidentka”by mala vedieť po ukrajinský,keď sa tak pchá Ukrajine a židákovi Zelenskému do riti.Prečo by sa slovenská verejnosť mala v ankete vyjadrovať o ukrajinských farbách?Nech sa vyjadrí ukrajinská verejnosť,je ich tu dosť…Ja by som tam dal ešte žltú židovskú hviezdu,aby sa aj Zelenskyj potešil a namiesto nápisu”Pomáhať a chrániť”,čo aj tak nie je pravda, nápis v azbuke Sláva Ukrajine.

    • Salva U-krajine” z Ruských Kalibrov, Iskanderov a iných preciznych rakiet, na ich nacistickú ” slavu” v pekle, kam putujú tieto hovädá!!!

  4. Presne, nosata cvarga nam chce tymito farbami povedat, ze nas drzi za gule.
    https://otevrisvoumysl.cz/rodina-rothschildu-modra-a-zluta-barva/

  5. Tieto dve farby, Modrá a Žltá, sú sj adoptované farby Domu Rat-childovcov z Domu Sion, ako farby Modrej,sionistickej Lóže Západu pod satanom,teda farba Sata- yuga veku satana v dnešnej dobe, už coskoro odťatá farbou Krita- yugy. teda Kristovým Zlatým Vekom,ktorého farba je buď zlata,alebo žltá! No kedže sme tesne pred sionistickým hladomorom sveta, tak nám Modrá sion lóža Západu ponúka modrú oblohumponad zlaté polia zrejúcej U-krajiny pred nukleárnou 3.svetovou vojnou v roku 2025, kam táto proxy vojna medzi USAtanom a kresťanskou RF smeruje a speje, na konci Kali-yugi( je aj Sata-yugou)= Ohňový vek, ktorý skončí v globálnom ohni sveta! A kto ho zapáli? No ich Šarlatová Kurva= Socha Neslobody s ohňovou pochodňou v ruke, aby podpálila celý svet, keďže to je hlavná úloha satana a jeho Modrej,sionistickej lóže Západu, manipulujúcej Kurvainu a Chuiev do tejto vyhladzovacej,finálnej vojny násho veku a sveta!!! Cez sionacistov ako Zelensky, Porošenko,Jatsenyuk,Kolomoisky a iná reptoloidná háveď v Jiddiš nárečí na Kurvaine!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *