nedeľa , 21 júla 2024

V Izraeli lákajú odmietačov očkovania na pizzu

Pri čítani takýchto správ sa človek zamysli, či to nie je len film. Že by až do takejto úrovne dospela ľudská populácia?

Izraelské úrady chcú motivovať skeptikov očkovania a ponúkajú pohostenie zdarma. (to je skôr farma lobby a vydieranie). Najviac skeptikov očkovania je práve medzi mladšími ročníkmi. Prvu dávku už dostali 4 milióny obyvateľov Izraela, druhú 2,6 milióna. Do programu sa zapojili miestne reštaurácie, ktoré jedlo dodávajú do očkovacich centier.

Prišli sme sa začokovať, doteraz sme mali strach, ale pretože budú zavedené obmedzenia pre neočkovaných, nemáme na výber.

Izrael má v pláne uvolniť v nedeľu obmedzenia a otvorit hotely, telocvične pre tých, čo sa nechali očkovať.

Na Slovensku od jari hovoril Dr. Jarčuška napojený na farma firmy, že jediným riešenim je očkovanie. Na tom, čo sa deje vidíme, že štáty sa defakto stali farma lobbistami farmaceutických firiem. Aj na Slovensku účinnú liečbu odmietajú a nie je dostupná a všetko tlačí k vakcinácii experimentálnou vakcínou.

zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/izrael-covid-ockovaci-centra-nabizi-pohosteni-zdarma.A210216_182343_zahranicni_wass?

   Send article as PDF   

Check Also

Vakcíny Sputnik voči COVID-19 sa idú testovať v Rusku na deťoch od 6 do 11 rokov

Na Slovensku očkovanie na COVID rieši málokto. Od decembra 2023 sa štatistiky prestali zverejňovať. Dovtedy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *