piatok , 19 apríla 2024

Admin stránky Polície SR je členom trolov, ktorí útočia na nevhodné názory

Poznáte toto chlapča? Podľa tváre možno nie, ale vo virtuálnom svete vzbudil dosť pozornosti. Je to David Puchovský, ktorý spravuje oficiálne stránky Polície SR na Facebooku a Instagrame. Ako už skôr upozornil poslanec Tomáš Taraba, tento človek bol predtým novinárom v bulvárnom Novom Čase. Dnes píše veci v mene našej polície a podľa rozhovoru s ním jeho obsah „nikto neoveruje ani neschvaľuje“. Čokoľvek je označené za hoax alebo dezinformáciu pochádza z jeho hlavy, môže napísať čo len chce v mene Polície SR a Mikulec mu v tomto dal voľnú ruku.

Čo je však viac znepokojivé, je to, že David Puchovský je členom skupiny Dobre. To znamená, že ako administrátor policajnej stránky sa angažuje v aktivitách, ktoré majú za cieľ trolovať a napádať v diskusiách hlavne opozičných politikov, ale neštítia sa urážať aj náboženských predstaviteľov, keďže ide o silne progresívny kanál. Ak toto už nehraničí so spolitizovaním polície, potom už neviem. Ako je možné, že človek, ktorý píše v mene štátnej inštitúcie sa zapája do šikany politikov, ľudí len preto, že nesúhlasí s ich názormi? Ak si David Puchovský vybral cestu trolla, v poriadku, je to jeho voľba. Ale v takom prípade by logicky nemal byť zamestnaný na polícii.

Apropo, skupina Dobre naplno odhalila, že naša vláda a jej poslanci tvoria jeden veľký cirkus. Pri interrupčnom zákone si naši „dobráci“ dali za cieľ svojej buzerácie predkladateľov zákona ako je Anna Záborská či Richard Vašečka, obaja v parlamente na kandidátke Oľano. A hádajte, kto ďalší je členom Dobre? Poslanci Andrej Stančík a Tomáš Šudík, obaja tiež za Oľano. Členom Dobre je dokonca aj poslanec Miroslav Kollár, primátor Hlohovca a predseda strany Spolu. Takže vo výsledku tu máme niekoľkých vládnych poslancov, ktorí na internete trolujú a broja proti vlastným kolegom. Samozrejme, je to ich vec, u tejto vlády sme si zvykli už na všetko. Ale to, že sa do politického boja začína zapájať aj zamestnanec polície je myslím minimálne znepokojivé…

zdroj: https://www.facebook.com/marek.kurta.republika/posts/126109683147373

   Send article as PDF   

Check Also

Jedna z hlavných osôb šikany a experimentov počas COVID-19 Pavelka. Všetci o ňom teraz mlčia.

Kde zmizol Pavelka? Osoba s menom Pavelka, ktorá si necháva hovoriť epidemiológ je spoluzodpovedná za …

One comment

  1. fuj tajbl degenerat

    neni slovak patri k nadnarodnej mafii vrahov zlodejov a deti satana je to neslovenska fašsticka teroristicka zver bolševicky totalitny psychopaticky hnoj hovoria si vyvoleny narod tak ajko nacisti v nemecku za hitlera.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *