Zakladateľ a majiteľ “alternatívneho” médiá Infovojna (Norbert Lichtner) sa vo vysielaní omylom priznal, že je spolupracovníkom polície.

Pozor na toto pseudo-alternatívne médium, ktoré už teraz otvorene kolaboruje so systémovými zložkami.

Je na mieste sa pýtať, kde končia citlivé osobné údaje všetkých ľudí, ktorí im posielajú finančnú podporu. Je možné, že končia v rukách polície a tajných služieb, ktoré ich následne používajú na monitorovanie protisystémovo naladených ľudí?

Kto je vlastne pán Lichtner? Pred mediálnym projektom Infovojna bol dlhé roky v zahraničí, kde sa venoval neznámej činnosti. V akých kruhoch sa pohyboval?

Norbert Lichtner

Infovojna vznikla počas obdobia druhej Ficovej vlády a stala sa okamžite hlasným kritikom smeráckej globalistickej politiky. Počas plandémie však prišla nečakaná názorová zmena a zrazu začali okato pretláčať politikov zo strany Smer, a neskôr aj SNS. Dokonca ich prezentovali ako jediné riešenie. Bola táto zmena prirodzená alebo tomu pomohla finančná injekcia?

Akákoľvek asociácia s Infovojnou už nie je bezpečná, pretože pán Lichtner sa včera otvorene priznal, že on nemá problém udávať diskutujúcich, ktorí napíšu komentáre s nežiadúcim obsahom – z pohľadu policajných zložiek.

Pre kontext doplním, že v súčasnosti sa policajné zložky znepokojujú aj napríklad nad knihami diskutujúcimi o “údajnom” disproporčnom vplyve Židov a sionistov na spoločenské dianie, predajom tričiek s podobizňou prvého slovenského prezidenta Tisa alebo keď invalidný dôchodca ponúka ručne vyrobené produkty s pronárodnými heslami…

Norbert Lichtner: “Ja som povedal jednu vec, že je to na diskusiu toto či vypnúť alebo nevypnúť (internetové diskusie). Na druhej strane my vyhadzujeme tie komenty, ktoré teda tam si ľudia nadávajú väčšinou. Ale ak niekto nájde niečo u nás v diskusii, čo je teda protizákonné a polícia bude žiadať informácie – my tie IPčky veľmi radi poskytneme.”
(Zdroj: Dopoludnie na InfoVojne s Adrianom 17.5.2024, začiatok 122:25, verzia bez hudby) (https://www.infovojna.bz/prehravac/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-1752024?m=1)

zdroj:
https://t.me/kapitanspravodajstvo/203

Viac tu:
https://www.inenoviny.sk/2018-lichtner-sa-od-uvodu-nekriticky-zastaval-harabina-a-klamal/
https://www.inenoviny.sk/infovojna-ma-studio-v-samorine-kde-je-jedine-kabalisticke-centrum-na-slovensku-a-aj-preto-lichtner-danko-harabin-a-ini-nosia-kabalisticky-naramok/
https://www.inenoviny.sk/lichtner-prezyvany-lichvar-tiez-nosi-cerveny-kabalisticky-naramok/
https://www.inenoviny.sk/lichtner-repcok-a-harabin-svata-trojica-opat-manipulovala-posluchacov-o-extremizme-harabin-to-nakoniec-priznal-ze-stal-za-novelami-extremistickeho-zakona/
https://www.inenoviny.sk/riadena-alternativa-na-slovensku/
https://www.inenoviny.sk/mudr-pijak-propagatori-smer-sd-priznajte-ze-vas-plati-smer/

   Send article as PDF   

Check Also

Klamstvám a manipuláciam ospevovania Fica na Aeronete neveria už ani čitatelia..

k článku: https://aeronet.news/robert-fico-je-terminator-pouhych-15-dni-po-atentatu-byl-premisten-do-domaciho-osetrovani-a-v-bruselu-i-v-praze-je-z-toho-panika-cintula-se-pokusil-o-sebevrazdu/ Ďalšie: Lekár hovorí o zázračnom vyliečení Fica. https://www.inenoviny.sk/lekar-cicala-fico-je-uz-doma-stal-sa-zazrak/ Orbán a Fico sú …

One comment

  1. neprekvapil… Z HOVNA VEZU NEPOSTAVIS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *