štvrtok , 13 júna 2024

Lichtner prezývaný lichvár tiež nosí červený kabalistický náramok

Norbert Lichtner, zrazu sa zjavil na Slovensku a s kamarátom satanistu Bezáka založil Slobodný vysielač a neskôr Infovojna. Infovojna si získavala priaznivcov kritikou vlád, SMERu-SD, SNS. V roku 2022 úplne prevrátili kabát a začali robiť reklamu SMER-SD, SNS a vďaka tejto reklame vznikla znova vláda zlodejov.

Lichtner robí nekritickú kampaň dlhodobo aj Judite Laššákovej, Štefanovi Harabinovi, Jánovi Baránkovi. Ľudia sa opakovane pýtajú, čo robil Lichtner desaťročia predtým, ako sa vrátil na Slovensko? Bol školený na manipuláciu verejnej mienky, na oblbovanie poslucháčov a ťahanie peňazí od nich?

Vďaka Lichtnerovi sa do parlamentu dostal aj Martin Klus (SaS), Jana Cigániková, Milan Krajniak. Manipulatívná alternatíva s cieľom dostať do vlády tie isté svine, aké tam sú a boli, aby mohli pokračovať v parazitovani na občanoch. Riadená alternatíva.

O charaktere Lichtnera svedči jeho arogantné vyjadrovanie, bezohladnosť, povyšenectvo a pýcha. Toto sú typické vlastnosti kabalistov a to aj potvrdil červeným náramkom na ruke. Ako o sebe hovorí, tak hlúpy, že by to mal proti urieknutiu asi nebude.

Nie je náhoda, že aj Baránek, ktorého propagujú na infovojne nosí tento istý náramok. Aj Baránek má pofidernú minulosť, spolu s ľuďmi z tajných služieb zakladal KDH. Tajné služby z Anglicka, kde dlhé roky pôsobil Lichtner.
https://www.inenoviny.sk/smeranek-baranek-podobne-ako-harabin-a-boris-kollar-nosia-kabalisticky-cerveny-naramok/

Aj Harabin nosí kabalistický náramok:
https://www.inenoviny.sk/preco-harabin-a-jeho-zena-nosia-cerveny-naramok-oznacovany-ako-kabalisticky/

Aj Žid Kollár:
https://www.inenoviny.sk/kollar-nevie-co-s-peniazmi-kupil-si-kabalisticky-naramok-v-cene-bytu/

Aj Putin a Carlson nosia kabalistický náramok:
https://www.inenoviny.sk/kto-to-je-tucker-carlson-ktoremu-robi-reklamu-putin/

   Send article as PDF   

Check Also

Aeronet stupňuje klamstvá a propagáciu vlastizradcov zo SMER-SD a Orbána, ktorí sú bábkami Izraela

VK je politicky nasadená osoba, ktorá má dlhodobo za cieľ vytvárať paniku, šíriť strach a …

2 komentáre

  1. citát: “Aj Baránek má pofidernú minulosť, spolu s ľuďmi z tajných služieb zakladal KDH. Tajné služby z Anglicka, kde dlhé roky pôsobil Lichtner.”
    Teda aj ja mám podľa toho pofidérnu minulosť, keďže som spoluzakladal KDH a za komunizmu posielal správy do Slobodnej Európy a Hlasu Ameriky. Ďaľší majú zase pofidérnu minlosť že spolupracovali s ŠtB a boli komunistami a pod. Jediní, ktorí nemajú asi pofídérnu minlosť sú občania, ktorí vtedy sedeli doma za pecou, nadávali na komunistov pri pive (nanajvýš) a volili ich, “aby nemali prúser”.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *