Kto to je Tucker Carlson, ktorému robí reklamu Putin? Kabalista a slobodomurár.

Začiatok roka 2024 ovládol alternatívu na konzervatívca sa hrajúci Tucker Carlson. Kto to je?

Jeho otec Dick Carlson bol počatý Richardom Boytonom (18 rokov) a Dorothy Anderson (15 rokov). Pred narodením Carlsona jeho otec Boyton spáchal samovraždu. Dorothy Anderson zatajovala detstvo pred okolím tým, že držala podvýživu, aby nebolo vidieť, že je tehotná. Po narodení sa ho matka vzdala a dostal sa do syrotčinca. Neskôr si ho adoptovala rodina Carlson. Práve odmietnutie detí vlastnými rodičmi vedie často vzniku ťažkých psychopatií.

Otec Tuckera Carlsona bol dobrým kamarátom prezidenta Ronalda Reagana, ktorý mu pomohol dostať pozície a postavenia v jeho kariére. Neskôr mal dobré styky aj so zločincom Georgom Bushom starším, ten ho nominoval za veľvyslanca daňového raja a miesta prepierania špinavých peňazí – Seychell.  V roku 2003 stal na čele boja proti terorizmu – agendy USA s cieľom kontrolovať populáciu sveta.

Dick Carlson mal syna Tuckera s manželkou, ktorá rodinu opustila, keď bolo Tuckerovi 6 rokov. Aj toto je veľká predispozícia ku vzniku psychopatie. A práve psychopatie sú často dôvodom úspešnosti osoby vo svetovom meradle, nakoľko bezcitnosť a bezohľadnosť pri hone za kariérou ničí všetkých, ktorí prejavia klasické ľudské city, ktoré u psychopatov chýbajú.

Tucker Carlson s Putinom

Tucker Carlson získal popularitu na Fox news propagáciou Trumpa. Nie je preto prekvapením, že vznikol rozhovor Putin  a Tucker Carlson. Práve Trump a jeho predkovia majú silné väzby na ruskú mafiu.
https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-07-03-1-3-trump-a-ruska-mafie-spinave-penize-pres-byty-v-trump-tower-mogilevic-ivankov-stb-a-ivanka-%F0%9F%8F%A2/
https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-07-05-2-3-trump-a-ruska-mafie-navstevy-v-moskve-putin-kushner-leviev-federace-zidovskych-obci-v-rusku/
https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-07-10-3-3-trump-a-ruska-mafie-hlavy-organizovaneho-zlocinu-politici-a-sefove-rozvedek-hra-na-nepritele/

Po celý život Tuckera mu pomáhal získavať kontakty a robiť rozhovory jeho otec Dick, ktorý mal najbližšie osoby na najvyššich miestach USA, hlavne v tých časoch rodinu Bush. .

A aby ste si vytvorili obraz o tom, kto je Tucker Carlson. Podporoval Georga Busha a Johna McCaina.

Tucker Carlson a Trump

zdroj:
https://en.wikipedia.org/wiki/Tucker_Carlson

Červený kabalistický náramok nosí Putin aj Tucker Carlson. Ďalšia ich blízka osoba – Trump absolvoval kabalistické učenie a je jeho podporca, o tom sa zmienil vo svojej knihe. A pre tých jednoduchšich, čo si myslia, že to je na urieknutie…spamätajte sa!

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: ZDÁ SA, ŽE FACEBOOK DRŽÍ OCHRANNÚ RUKU NAD KONŠPIRAČNOU STRÁNKOU INFOVOJNA?

Vyzerá to tak, že Facebook zahájil boj proti kritikom šíriteľov hoaxov a tejto vlády. Je …

One comment

  1. Tuckerov otec bol v C!A.

    Puutin v tom rozhovore skritzoval politiku Bushovcov, ale na druhej strane povedal, ze ma s nimi dobre vztahy. Asi to musel povedat.
    Naviedol Tuckera, aby sa Bushvcov opytal na vstup a tlak NATO. Som zvedavy, ci budu odpovede…

    Ale je dobre, ze rozhovor vznikol. Vela zaujimavych veci tam odznelo a je dost mozne, ze sa aj NATO rozpadne. Kazda minca ma 2 strany, moze to platit aj tu.

    V USA kazdy pre niekoho pracuje – iluzia demokracie. Aj Trump, aj Bidet. Mozno synovec JFK je vynimka, preto nema medialny vytlak ako Trump a Tucker.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *