Vírus sa takmer vôbec nešíri vonku, nesprávne vypočítali prenos vonku

CDC pripúšťa, že nesprávne prepočítalo riziko vonkajšieho skrytého prenosu covid

New York Times píše, že Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) sa spoliehalo na chybné štúdie, ktoré uvádzali 10-percentnú pravdepodobnosť prenosu covid-19 vonku, v skutočnosti je prenos vonku pod 1%.

Po použití „nesprávneho výpočtu“ na podporu povinného nosenia masiek vonku pre viac ako 300 miliónov Američanov, CDC teraz tvrdí, že sa pomýlili a ide skôr o jedno percento alebo menej.

Je šokujúce, že takéto kľúčové a kontroverzné opatrenie bolo založené len na nesprávnom výpočte. Vrchol je, že nebolo ani spochybňované alebo opätovne preskúmané, aby sa chyba zistila. Pritom táto “malá chyba” poškodila celý svet a miliardy ľudí.

David Leonhardt z NYT poznamenal: „Na svete neexistuje jediná zdokumentovaná covid infekcia pochádzajúca z vonkajších interakcií, ako je prechádzka okolo niekoho na ulici alebo pri stravovaní na vonkajšom posedení.“

Vychádzalo sa hlavne z chybných údajov, ktoré sa získali v Singapure, kde vnútorne priestory označovali ako vonakajšie. Toto zistenie chyby poukazuje na nezmyselnosť nosenia rúšok a respirátorov vo vonkajšom prostredi.

Z týchto chybných dát vychádzalo WHO, CDC, Fauci a vďaka ním boli uzavreté miesta, kde sa vírus takmer vôbec alebo vôbec nešíri. Ako sú detské ihriská, parky, vonkajšie posedenia, reštaurácie…

Je nepochopiteľné, ako si tieto chybné dáta nikto nevšimol a pritom išlo o uverejnenie vo viacerých prestížnych časopisoch. Nik neanalyzoval ako vznikli dáta. Je to náhoda? už opakovaná chyba? alebo išlo o cielené kroky škodiť populácii? strašiť ju a prinútiť očkovať?

zdroje: https://www.facebook.com/jaroslav.j.skacel/posts/10225322784801827

A tu vidieť tú nezmyselnosť:

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/587452-caputova-spolu-s-vedcami-navstivila-serologicky-ustav-v-kodani/

Ďalší článok dokazujúci prenos vírusu vonku raritne, len 0,1% prípadov pozitivity bolo získaných vonku.

https://www.irishtimes.com/news/ireland/irish-news/outdoor-transmission-accounts-for-0-1-of-state-s-covid-19-cases-1.4529036

 

   Send article as PDF   

Check Also

Mikas nemá informácie o izolovani vírusu SARS-COV2, ani o účinnosti respirátorov

Slovák napísal úradu verejného zdravotníctva a žiadal odpovede na otázky. Pýtal sa o materiál/práce dokazujúce …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *