nedeľa , 16 júna 2024

V roku 2014 Chmelár, Osuský a iní sa postavili za Ukrajinu a žiadali Rusko, aby sa stiahlo z Krymu

Eduard Chmelár patrí medzi najväčšich chameleónov v slovenskom verejnom priestore. Propagandistické média pravdepodobne v rámci riadenej opozície ho označujú ako obhajcu Putina a jeho zločinov.
https://blog.sme.sk/stopalibizmu/politika/eduard-chmelar-prvotriedny-obhajca-putina-a-jeho-zlocinov

To je samozrejme nezmysel. Chmelár sa už viackrát s najväčšimi liberálmi postavil za liberálne a protiruské akcie.

Citácia: Na demonštrácii, na podporu 🇺🇦 Ukrajiny, pred 🇷🇺 ruským veľvyslanectvom v Bratislave, sa dnes podvečer (2014) zhromaždilo, približne 150 ľudí. Slovenskí aktivisti na zhromaždení vyzvali Rusko, aby stiahlo svoje vojská, z obsadených oblastí Krymu.
„Ruská federácia, sa dopustila porušenia medzinárodného práva, narušila suverenitu štátu Ukrajina a ohrozuje tým medzinárodný mier a bezpečnosť,“ píše sa v texte výzvy. Organizátor demonštrácie Radovan Eugel tvrdí,
že protest organizoval ako občiansky aktivista. „Som síce členom strany Nová väčšina (strana Daniela Lipšica), ale tento protest organizujem ako jednotlivec. Cieľom tohto protestu, je dať najavo nesúhlas – s krokmi Ruskej federácie,“ povedal.
Na proteste, sa zúčastnili aj poslanci parlamentu. „Nerobte Ukrajine to, čo ste urobili nám v roku 1968,“ vyzval Rusko poslanec NR SR Ivan Štefanec. Poslanec NR SR Peter Osuský, zase označil prezidenta Putina za „horšiu tvár Ruska“.
Na proteste vystúpil aj občiansky aktivista
‼️ Eduard Chmelár ‼️.

„Je v záujme malých štátov ako Slovensko, aby veľmoci dodržiavali medzinárodné právo,“ povedal Chmelár s tým, že premiér Fico, by mal otvorene odsúdiť ruskú agresiu.

 

Video z protestu:
Na koniec demonštrácie, odovzdal organizátor popodpisovanú výzvu, zamestnancovi 🇷🇺 ruského veľvyslanectva.
zdroje:

 

Práve Lipšic a viacerí poslanci strany NOVA sa zúčastnili západom organizovaného majdanu na Ukrajine. Lipšic bol prichytený pri klamstvách priamo na kamere. Na radenie ako privatizovať (rozkratnúť) Ukrajinu boli vybratí Dzurinda a Mikloš, ktorí doteraz nebol vyšetrení za gorilua iné kauzy ich vlády.

 

Prečo si člen Lipšicovej strany vybral Chmelára? Lebo Chmelár hrá so všetkými, kde treba. Politika je také divadlo, politici sú herci a režisérmi sú tí, ktorých nevidíme. Divadlo platia sponzori, ktorí si zisk (rozkradnutie štátu, zákazky) rozdelia po ich zvolení. Všetci sú prepojení a spolupracujú, akurát tí víťazi majú väčšie právo viac kradnúť, podmienkou aby ich nevyšetrovali je zavádzať všetky agendy, ktoré treba a preto je jedno koho zvolite..procesy naplánované Svetovým ekonomickým fórom a inými zločineckými skupinami budú pokračovať. Kým to ľudia nepochopia, nie je možná zmena.
   Send article as PDF   

Check Also

Ničia pamiatky, neznášajú Slovensko a na súdoch ich zastupuje Lipšic

Ľuboš Lorenz – ničí pamiatky na území Slovenska. Jeho partnerom je Peter Kalmus, ktorý bol …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *