streda , 24 apríla 2024

Aktuálny predseda ÚDZS je osoba s napojením minulosti na OSF Sorosa

Renáta Bláhová je titulovaná audítorka.

S titulom FCCA (účtovník), čo je titul pomerne častý vo farmafirmách.

Vzdelanie získala aj v USA.

Ak máte problém, môžete podať sťažnosť na poskytovanie zdravotnej starostlivosti. Vyjadrenie – odpoveď, ktorú vám úrad pošle, nemá procesnú objektivitu, t.j. nemôžete na tom postaviť žalobu. Ide o dôkaz ako každý iný. Viacero advokátov toto považuje za serióznu legislatívnu medzeru (dieru).

Otázne je, ak príde ku odvolaciemu konaniu pacienta, ako sa k tomu vie vyjadriť účtovník, audítor, poradca ministra financií… Obsadenie tejto pozície je akosi dosť pozoruhodné.

https://www.udzs-sk.sk/urad/zakladne-informacie/predstavitelia-uradu/

 

Ing. Renáta Bláhová, MBA, FCCA, LL.M., predsedníčka úradu

Vymenovaná vládou SR 29. apríla 2021. 

Ing. Renáta Bláhová, MBA, FCCA, LL.M., vyštudovala Slovenskú Technickú univerzitu v Bratislave. V roku 1994 získala titul MBA na Southeastern Louisiana University v USA, v roku 1997 titul FCCA z Veľkej Británie (medzinárodne certifikovaný účtovník)  a v roku  2003 titul LL.M. na Wirtschaftsuniversität vo Viedni. Má licenciu audítora a daňového poradcu.

Je zakladajúcou spoločníčkou BMB Partners, prezidentkou slovenskej pobočky International Fiscal Association a od roku 2004 do roku 2018 bola riadiacou partnerkou LeitnerLeitner na Slovensku.

Pracovala ako poradkyňa ministra financií SR, je manažérkou so skúsenosťami v oblasti medzinárodného daňového práva, riadenia financií a audítorstva.

Venuje sa aj publikačnej činnosti, ako pre odbornú verejnosť, tak aj písaniu blogov a článkov pre laickú verejnosť.

Pro bono pôsobila ako členka Správnej rady RED NOSES Clowndoctors International na Slovensku a členka Sorosovej Dozornej rady Nadácie otvorenej spoločnosti na Slovensku.

 

Toto meno sa vyskytuje :
konateľ, záznam platný od 28.07.2003.
spoločník, záznam platný od 07.01.2002.
spoločník, záznam platný od 03.06.2009.
prokurista, záznam platný od 03.06.2009.
Práve združenia sú miestami podivných tokov financií. Kedy sa nakupujú veci cez blízke firmy, platí sa auto, pohonné hmoty, vlastný plat a tam kde majú ísť peniaze ide smiešná suma. Napr. v roku 2014 získali vyše 1 000 000 EUR, minimálne tretinu priznali na vlastnú réžiu…
Ide o osobu blízku Lipšicovi a jeho strane NOVA, ktorú zakladal aj s Krajniakom. V kampani ju využili už v 2016, tak jej teraz dali teplé miestečko, aby sa zametali sťažnosti.
Blahová v minulosti radila Pente, zahrala chvíľku divadlo, že je proti Pente…ale také isté primítivne ako Matovič, ktorému Penta cez Špirku robila program v roku 2011.
Obhajovala Kiskové podvody v účtovníctve.
   Send article as PDF   

Check Also

Matovič a Fico sa zhodli a postavili sa proti protestom proti imigrantom

V EÚ parlamente pravá ruka Fica – Beňová (Židovka, ktorá kandiduje na prvom mieste) a …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *