štvrtok , 13 júna 2024

Chmelár si robil posmešky z Jánošika a vlastenectva?

Chmelár patrí medzi najväčšich chameleónov v politike na Slovensku. Bol liberálom, konzervativcom, antirusom, prorusom… ako sa hovorí, kam vítr…tam Chmelár…

Bol už v množstve strán, mal aj svoju vlastnú SEN, tá ako rýchlo začala, aj rýchlo skončila.

V roku 2011 kandidoval za stranu zbrojára Weissa – 99%. Tá strana bola prepojená na zahraničnú lobby a jej blízke osoby boli aj pri organizovani riadených Gorila protestov.

Práve pri prezentácii strany sa Chmelár posmešne obliekol ako Jánošik a pretŕčal sa pod bilboardom stop Chlastenectvu, čo je výsmecho voči Slovákov a ich škatuľkovanie ako alkoholikov.

Dôvod, prečo je Chmelár na alternatíve je veľmi jednoduchý…v hlavnom prúde je podobných kohútov množstvo a tam vie, že by neuspel…tak zvolil opačnú cestu..

Prečo sa neposmieva z Izraela a zo svojho predkov?

Viac informácii:
https://www.inenoviny.sk/eduard-chmelar-podporuje-lgbti/
https://www.inenoviny.sk/eduard-chmelar-sa-da-zaockovat-a-chce-povinne-ockovanie-vsetkych/

zdroj obrázku:
https://domov.sme.sk/c/6165745/chmelar-pojde-do-volieb-s-iniciativou-99-percent.html

   Send article as PDF   

Check Also

Deti chceli uzatvárať v škole pri bombovom hláseni a hasiči im radili, čo najskôr opustiť budovu

   Send article as PDF   

2 komentáre

  1. Treba si uvedomiť jednu vec, kto a prečo založil EU a kto ju v skutočnosti ovláda a aké máciele ! EU, ktorá koordinovala a riadil očkovaciu genocídu a nechce dodnes potrestať zločincov za všetko, čo sa dilo, počínajúc korupciou, končiac vraždami ! Nuž ale tupé a vymyté ofce veria v EU, ktorá neexistuje, len v ich predstavách, keďže netušia toto: https://protiproud.info/politika/7083-eurokrate-splnili-hitleruv-sen-o-velke-protiruske-evrope-adenauerovymi-nastupci-byli-byvali-naciste-ve-sluzbach-cia-nemecky-kancler-kiesinger-jako-zastupce-goebbelse-de-gaulle-mel-zemrit-opustil-nacisty-ovladane-nato.htm a ani ich nezaujíma legislatíva, ktorú schvaľuje, korupcia, tužba po vojne a pod. Ako to skončí? Osobne si myslím, že sa už tretej svetovej vojne nevyhneme, je touž len otázka času, kedy to PRASKNE !!!

    • P.s.: Každý politik, ktorý podporuje a schaľuje EU, podporuje a schvaľuje nacizmus v novom šate !!! A rovnako sa to týka aj novinárov, podnikateľov atď. !

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *