V Portoriku minimálne 100 úmrti po očkovaní na COVID-19

Tieto úmrtia vyšetruje americká FDA. Podávajú sa tieto vakcíny: Pfizer , Modern or Johnson & Johnson. Aktuálne prebieha vyšetrovanie, ako úmrtia súvisia s očkovaním.

Všetky tieto úmrtia sa vyskytli po očkovaní. Toto vyšetrovanie bude trvať niekoľko mesiacov, možno roky. Tak ako aj v prípade vakcínacie HPV. Očkovanie nebezpečnou vakcínou HPV sa začalo v 2009 a bolo zastavené v mnohých štátoch až v 2013 pre nárast prípadov rakovín s následkom úmrtia. Sú pozorované závažné komplikácie v prípade vakcíny Johnson & Johnson, kedy dochádza k znižovaniu krvných doštičiek, tvorbe zrazenín s následnou smrťou.

Okrem vyše 100 úmrtí bolo hlásených vyše 1000 vedľajších účinkov po očkovaní, mnohé sa ešte len vyskytnú po mesiacoch, rokoch.

Vedľajšie účinky boli hlásené u 51% očkovaných vakcínou Pfizer, 43% Modernou, 6% u Johnson & Johnson. Najmä u mladých pod 30 rokov a menej je pozorované odpadnutie, strata vedomia.

 

zdroj: https://www.elvocero.com/gobierno/puerto-rico-reporta-102-muertes-luego-de-administrada-la-vacuna-contra-el-covid-19/article_98dd1f1a-c7f5-11eb-80d3-a3aea3654c64.html

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Lekárka upozorňuje na prípady rakoviny prostaty, močového mechúra po očkovani na COVID-19

zdroj náhľadu: https://dhanbadurologist.com/prostate-cancer-causes-symptoms-diagnosis-treatment/    Send article as PDF   

2 komentáre

  1. Ja som len zvedavý, ak je toto pravda, kedy začnú o tomto informovať aj naše zapredané médiá. O chvíľu sa to nebude môcť tajiť. Len či je táto info pravdivá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *