piatok , 19 apríla 2024

V. Pavlík: Americký Antikrist začína postupne cez plyn, ropu a energie vyhladzovať český a slovenský národ

Znie ten nadpis neuveriteľne, alebo sa javí ako fantasmagória? Vôbec nie. Bolo by trebárs pred tridsiatimi rokmi nás napadlo, že ideály nemeckého nacizmu v tom najzločineckejšom systéme sa tu  opätovne objavia, teda, dostanú zelenú? Že koncentračné tábory, plynové komory či systém kolektívnej viny na nevinných sa vymení cez ekonomické zločiny a rozkrádačky za, naoko, ľudskejšie metódy, pričom v niektorých prípadoch, pokiaľ porovnáme vojnové obdobie a povojnové obdobie, tak v tom povojnovom období boli niektoré zločiny proti ľudskosti ešte cynickejšie? Pod dohľadom amerického Antikrista, ktorého podporujú českí a slovenskí politici, zapredané médiá, a zbabelí slovenskí občania sa začalo POSTUPNÉ VYHLADZOVANIE českého a slovenského národa. Koncentračné tábory a plynové komory americký Antikrist nahradil rozpútaním drastického zdražovania cez sankcie proti Rusku, cez jeho vyprovokovanie k obranným vojenským akciám, aké tu doteraz neboli, cez plyn, ropu, energie, ďalšie, im podobné komodity, v podobe sankcií voči nemu, čo má katastrofický dosah prakticky na všetko, čo súvisí a čo je závislé od plynu, ropy a energií. To čo nedokončil nemecký nacizmus, hlavne voči starým ľuďom a zdravotne postihnutým, ale aj najslabších vrstiev obyvateľstva mladšieho veku, to dokončí americký Antikrist, ktorý si nielen osvojil nemecký nacizmus, ale ho aj povýšil do najvyšších dimenzií. Dokonca takto umorí aj svoje biliónové dlhy, ako najzadlženejší štát vo svete, pričom, paradoxne, ešte aj, hlavne, Európska únia bude na ňom závislá.

Realita ukazuje, že Slovensko bude najviac ohrozené v rámci celej Európskej únie. Položme si otázku, koľko ľudí nebude schopných uhrádzať tieto komodity, budú vypnutí od plynu, energie, nebudú mať na stravu, nebudú mať z čoho riešiť svoje zdravotné problémy, dostanú sa do stavu bezdomovcov. Neuveriteľné stresy sprevádzajú ľudí, ktorí majú hypotéku, doteraz ju ako tak dokázali splácať, teraz keď nebudú mať na to, prídu prakticky o všetko. Bude stúpať počet samovrážd, stresov, psychických utrpení. Nielen americký Antikrist naplní svoje ideály, ale aj jeho najbližší komplici z tejto koalície, pod vedením Čaputovej, Hegera, Matoviča, Naďa, Mikulca, Korčoka….. VEĎ TO JE JEDEN Z HLAVNÝCH CIEĽOV AMERICKÉHO ANTIKRISTA A JEHO KOMPLICOV Z VYSOKEJ POLITIKY, ZNOVU REALIZOVAŤ POSTUPNÝ ZÁNIK SLOVENSKÉHO NÁRODA, ABY V PRVEJ ETAPE JEHO OBČANIA BOLI V MENŠINE PRED OBČANMI INÝCH NÁRODNOSTÍ, ŽIJÚCICH NA SLOVENSKU.

Zoberme si realitu, ktorá nastala po Novembri 1989. Najskôr bola prezentovaná ako ten najdemokratickejší a najslobodnejší systém, kde nebudú porušované ľudské práva, kde zákony budú platiť pre všetkých rovnako. Nikde v texte ústavného sľubu, podpisovaný každým členom vlády a parlamentu, nebolo napísané že môžu prijímať také zákony, pomocou ktorých budú ekonomické zločiny beztrestné, lebo boli páchané v súlade so zákonom. Keďže toto rozkrádanie bolo také drastické, pričom, paradoxne, bolo dané do rubrík tzv. nevyhnutných ekonomických reforiem, kde sociálne samovraždy mali základnú podstatu v tom, že boli súčasťou zavedenia systému kolektívnej viny podľa nacistického systému.

Pokiaľ si to rozoberieme, keď ideme do hlbšej podstaty, tak následky kolektívnej viny na nevinných, kde sú na nich hodené následky za ekonomické zločiny, napáchané za Mečiarovej vlády, pričom zločinci a zlodeji z Mečiarovej vlády si užívajú nakradnuté a následky pravicovo-fašistická dzurindovsko – miklošovská chunta, cez akési nevyhnutné ekonomické reformy prenesie na tých, ktorí sa nielen na tomto nepodieľali, ani netunelovali naše banky a ziskové podniky. Čo je ale neuveriteľný paradox, ani jedna vláda, ani jeden parlament neodsúdili tieto zločiny proti ľudskosti.

A k tomu ešte povinné MLČANIE všetkých zločineckých vyvrheľov a smradľavého ľudského odpadu z ponovembrových vlád a parlamentov, ako tu teraz chýbajú tie desiatky a desiatky rozkradnutých miliárd za posledných 30 rokov, PRIČOM SÚ ZNÁMI NIELEN MAJITELIA, ALE AJ TÍ, KTORÍ TO CEZ ZÁKONY UMOŽNILI. Zločineckí vyvrheli a smradľavý ľudský odpad z ponovembrových vlád a parlamentov dobre vedia, že oni za svoju zločineckú, zlodejskú a parazitno-darmožráčsku činnosť budú mať vždy zaplatené nielen zo štátneho rozpočtu, ale aj cez zadlženie Slovenska, samozrejme, že na úkor nevinných radových občanov.

zdroj: https://necenzurovane.net/22/antikrist.html

   Send article as PDF   

Check Also

Ľudia už neveria správam, udajný saharský piesok môže súvisieť s pálením oči, ochoreniami

Údajný saharsky piesok sa nejako rozmnožil u nás. Keď k nemu priložíte magnet, správa sa …

4 komentáre

 1. adamkratochvil

  uz niekolko rokov vravim, ze dakujem panu Bohu, ze uz mam nad 7O rokov, este sa mi niekto divi, ze uvedene hovorim, tento clanok mi dava za pravdu…

  • Raddicova je clenka Madridskeho klubu. Je to dokazane. Ak tu poznate Rimsky klub, tak toto je velmi podobne. Je to samozrejme Miklokotova (autor dnesnej „prosperujucej Ukrajiny s buducnostou jasneho nahradneho Ziidovskeho statu“) a Dzurocigganova praca.
   Miklokot = clen Bilderberg
   V roku 1992 sa na SK objavil aj Schwwab, aj Charles, aj Bush, aj papez…tam, kde podla nich trava nerastie??
   V roku 1995 rotsschildova nadacia uz rozdavala v Kosiciach ocenenia…

 2. Smutne preslávenú CIA zakladali nemeckí Gestapáci, ktorí ušli po vojne do USA, vláda USA veľmi rada využila ich vedomosti a služby.

 3. zruinovali.nasu.krajinu

  Za kratku existenciu rise zla usa povrazdili bezkonkurencne najviac ludi zo vsetkych krajin na svete! Len od rozpadu ZSSR a od skoncenia studenej vojny uplne zbytocne a bezdovojne vyvrazdili niekolko milionov nevinnych obeti!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *