nedeľa , 26 mája 2024

V Izraeli unikli dokumenty o zápaloch srdca po očkovaní u mladých ľudí

V Izraeli unikla z ministerstva zdravotníctva štúdia o očkovaní. Hovorí o desiatkach prípadov zápalu srdcového svalu mladých ľudí po druhej dávke mRNA vakcíny Pfizer.

Napríklad v Spojenom kráľovstve sa krvné zrazeniny objavili u 93 žien a 75 mužov, z toho 32 prípadov bolo smrteľných. Čiže zomrel na ne každý piaty človek, u ktorého sa zrazenina objavila.

Toto číslo sa porovnáva k počtu životov, ktoré vakcína zachráni. Keďže na komplikácie covidu sú omnoho náchylnejší starší ľudia, sleduje sa, aká je pravdepodobnosť úmrtia človeka podľa veku. Čím je mladší, tým je menšia šanca, že na covid zomrie.

Ľudia mladší ako 30 rokov podľa britských štatistík prakticky nezomierajú ani v prípade silnej epidémie covidu.

Článok v zdrojoch čítať opatrne. Je tam množstvo manipulácii v prospech obludnej farma lobby a ich zaplatených lekárov, vedcov, novinárov. Zaujimavé fakty však už priznáva aj propaganda. Nemá zmysel očkovať mladých ľudí a detí, ktorých riziká sú podstatne nižšie, hlavne ak sa ešte nevie aké budú dlhodobé následky…

zdroje: https://www.trend.sk/spravy/mladsi-ludia-nemusia-ockovanim-ponahlat-astrazenece-objavuju-otazky-aj-pfizeri

https://www.kamzakrasou.sk/lifestyle/zdravie/ako-sa-prejavuje-zapal-srdcoveho-svalu-pozor-na-varovne-signaly/22795

Samozrejme, že Pfizer túto spojitosť popiera. Ten však už toho poprel mnoho a napriek tomu bol súdmi prinútený uznať spojitosť. Len naivný človek môže veriť firme s takou špinavou minulosťou ako je práve Pfizer.

https://www.reuters.com/world/middle-east/israel-examining-heart-inflammation-cases-people-who-received-pfizer-covid-shot-2021-04-25/

   Send article as PDF   

Check Also

Ruský minister zdravotníctva odprúča očkovať na COVID tehotné aj kojacé ženy

Ministrom zdravotníctva Ruska je Murashko. Ten strašil potrebou očkovať aj tehotné a kojacé ženy experimentálnou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *