Tomáš Drucker majúci blízko k farma lobby bojuje za vakcíny na COVID-19

Tomáš Drucker: EÚ NAPRÁVA ŠKODY PO KRAJČÍM A MATOVIČOVI

Naša vláda objednala málo kvalitných a registrovaných vakcín od firmy Pfizer. Hrozilo, že podiel zaočkovaných ľudí bude do leta tretí najnižší zo všetkých krajín EÚ. Pre porovnanie s rovnako veľkým Dánskom: Dánsko 79%, Slovensko 39% zaočkovaných.

Krajiny EÚ sa v prospech Slovenska solidárne vzdali 700 tisíc dávok Pfizeru a pomohli nám tak aspoň čiastočne napraviť toto obrovské zlyhanie Mareka Krajčího a Igora Matoviča, ktorí zaľúbení do svojich experimentov s celoplošným testovaním zabudli na všetko ostatné.

Toto a mnohé ďalšie pochybenia musia byť riadne prešetrené a títo dvaja nesmú ujsť svojej zodpovednosti. Preto žiadame vládu a parlament, aby čo najskôr zriadili nezávislú vyšetrovaciu komisiu.

Mimochodom, kde je ďaľších 400 tisíc slávnostne ohlasovaných dávok vakcín z Ruska, ktoré mali priletieť do 31. marca? Prečo dovezených 200 tisíc mesiac trčí v sklade na východe? Kde je súhlas ŠUKL, že môžeme tieto výrobky používať bez obáv o zdravie svojich najbližších? Najlepšie bude, pýtať sa nového pána ministra financií. Tento projekt by mal dokončiť on s poslancom Krajčím. Netreba ich pripraviť o slávu.

A posledné čo chcem, je aby zodpovednosť za prípadné škody na zdraví znášal štát, teda aj ja a ostatní ľudia. Zodpovednosť majú mať tí, ktorí o tom rozhodli. Páni Matovič a Krajčí.

   Send article as PDF   

Check Also

VIDEO: Miro Heredoš – podomový predajca,

VIDEO: Miro Heredoš – podomový predajca, pomýlený v priestore aj v čase. Oznam miestneho rozhlasu: „kto ešte …

One comment

  1. A tento Donnatello Druckerello… co pekne a kvetnato hovori a nic nepovie, co sa bal vzyhodit hlavu chobotnice Gasparka… on je uz zavaxinovany??
    (namiesto Gasparka mame teraz poradcu Cattaniho u ministra, ktory na Vojenskej rozviedke skartoval spis… dalsi umelec.)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *