Čaputová vymenovala Matoviča z politického kalkulu…

Píše Anna Belousová:

Prezidentka k dôvodom, prečo vymenovala Matoviča za ministra financií:„Vnímala som ju nie ako odbornú, ale ako politickú nomináciu a ako súčasť politickej reality. V tom zmysle, že ak by som ho odmietla vymenovať, celá koaličná dohoda by padla,“ .Toto je PRIZNANIE prezidentky k tomu, že mala v rukách nástroj na PÁD VLÁDY! Ak by odmietla Matoviča ako ministra, padli by dohody, padla by vláda a boli by PREDČASNÉ VOĽBY !

Pani prezidentka veľmi dobre vie , že až 80% ľudí na Slovensku si želá predčasné voľby , veľmi dobre tiež vie, že táto staronová vláda je zodpovedná za smrť tisícok nevinných ľudí .Vie, že je to vláda nekompetentných diletantov, v ktorej sú ľudia s pochybnou morálkou a vzdelaním, že jednoducho nie sú pripravení ani schopní riadiť štát .Napriek tomu ich znovu dostala k moci .

Doslova im moc nad krajinou odovzdala vediac akú pohromu to prinesie.Vždy keď budete cítiť na sebe, na svojich životoch a životoch svojich blízkych konkrétne dopady tejto vlády , spomeňte si, že ich STVORILA táto “pani z prezidentského paláca”. Prečo sa asi tak rozhodla ?

Slovákom táto vláda nevyhovuje , no pani Čaputová veľmi dobre vie , komu vyhovuje. A preto sa rozhodovala nie ako prezident zvrchovaného štátu, aké ako miestodržiteľ , či guvernér nejakej kolónie .

zdroj: https://www.facebook.com/anna.belousovova/posts/3843930832350230

   Send article as PDF   

Check Also

Prezidentské voľby v EÚ končia u viacerých náhodne pomerom 58% ku 42% cca.

2018 Jair Bolsonaro vs. Fernando Haddad (58% : 42%) 2019: Zuzana Čaputová vs. Maroš Šefčovič …

2 komentáre

 1. Captavej pristup ma neprekvapuje. Ani Belousovovej.
  Chysta sa do politiky po prezidenture. Dlhodobo o tomto vysiela jasne signaly.
  Belousovova takisto. Uz sa trasie, ale ked sefko zobchodoval emisie…
  Je tu velmi vela dovodov na predcasne volby :
  – treba prepustit kamaratov a chapadla chobotnice z bassy.
  Dalsi – eurofondy.
  Dalsi – koronavirus, pricom Fizzo za 1/2 roka ani nespomenul predcasne volby.

  Az teraz o tom veselo kvaka, a ma na to svojho predskokana Lubosa Blahu, ktory fantasticky masiruje vymyte mozgy spolu so synovcom sefa maafie Kalinakom, ktory dava videa o odmenach uradnikom – ale radsej nepovie kolko dal jeho stryko uradnikom ked koncil… Kolko rozdali Beelovci, ked koncili vladu v Transpetrole?
  Zas a znova len pracuje s kratkou pamatou volica.
  Toto ale Smmer pouziva stabilne najmenej 10 rokov.

  Obcanov sa Captava nezastane, ma kopec podnetov kde sa ludia stazuju na chaos v statnej sprave a skorumpovanych uradnikov.
  Ona ako verejnopoliticky organ, ktory ma dozerat na riadny (= o.i. neskorumpovany) chod ustavnych organov, odpisuje ludom (zhodne ako Kriska pred nou), ze ona nema kompetencie… Vidim tie otazky, mam to na stole.

  Na co tam sedis za 14 000 EUR mesacne? A dozivotne…
  Treba zrusit flek prezidenta, ked nema kompetencie…
  Debila za 1/10 platu moze robit hocijaka ina herecka.

  Belous. sa obcanov zastane len dovtedy, kym nebude v politike v tej bagrovacej casti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *