Štát nedáva peniaze občanom ale vyše 20 miliónov Sorosovej mimovládke, ktorá financovala aj Čaputovu a má väzby na premiéra

Štát je na lopatkách, zadĺžený, ľudia končia na ulici..nemajú z čoho platiť nájmy, hypotéky, mnohí pachajú samovraždy, pribúda závislosti a Slovensko prispeje sumou vyše 20 000 000 EUR do nadácie finančného podvodníka a zločinca Georga Sorosa.
Zmluvu pofiderne podpísalo Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny pod vedením bábky z KDH – Soňa Gaborčáková, ktorá robila tajomníčku KDHákovi Krajniakovi (teraz SME rodina, s Lipšicom začínal v KDH, jeho sused, obaja aktéri kauzy Gorila, kde Krajniak hlasoval v prospech Penty).
V zmluve sa píše, že ide o pomoc osobám z Ukrajiny pri ich vstupe na Slovensko a integráciu. Nemajte mylné predstavy, peniaze vo väčšine môžu skončiť v rukách pár osôb, ktoré reálne nijako významne nemusia Ukrajincom pomôcť.
Celá suma je rozdelená pre viacero mimovládok:
Nadácia otvorenej spoločnosti Bratislava
Nadácia centra pre filantropiu
Nadácia Ekopolis
Nadácia Pontis
Nadácia pre deti Slovenska
Nadácia Socia
V prílohe príkladám rozpis financii pre nadáciu Ekopolis…vyše 100 000 EUR na platy (nerobia to zadarmo, aj keď sa tvária..že pomáhajú). Bude to úloha pre aktivistov, rozobrať tie mimovládky, kto ich vedie, často ide o prepojené osoby, ktoré takto parazitujú na štátnych rozpočtoch a eurodotáciach. Nedokážete im, či niečo urobili a čo použili ako…
Tu si môžte pozrieť kto je vo vedení:
Nadácia Pontis:
Centrum pre filantropiu:
Nadácia Socia:
Možno by sa toho mohol chytiť odborník na mimovládky: Miroslav Heredoš a bude na mieste zvážiť aj trestné oznámenie pre podozrenie z korupcie (súčasný premiér Ódor vyučoval a asi aj vyučuje na Sorosovej Univerzite v Budapešti), trestný čin porušenia povinnosti pri správe cudzieho majetku, zneužitie právomoci verejného činiteľa. Poprípade právnici navrhnite, čo by sa dalo použiť. A mohli by sa zapojiť aj právnici ako Kaliňák, Judita Laššáková, Harabin a nielen rozprávať prázdne slová..
Ľuboš Blaha poukázal na podozrenie z prepojenia a rozdávania peňazí ” rodine”, vzhľadom na to, že Gaborčáková je zo Starej Ľubovne, podobne aj riaditeľ Sorosovej nadácie v Bratislave – Fedor Blaščák.
https://osf.sk/en/pribehy/nadaciu-otvorenej-spolocnosti-povedie-fedor-blascak/
https://veci-verejne.sk/l-blaha-reaguje-na-darcek-21-milionov-od-odorovej-vlady-pre-sorovu-nadaciu/
Fedor Blaščák, sám židovského pôvodu sa inicioval v budovani Židovskej synagógy v Žiline.
Blaščák je známy s Petrom Kalmusom, ktorého mnohí spájajú na Slovensku so satanizmom.
https://www.tyzden.sk/spolocnost/32112/dilemy-/
Nezabúdajme, že v tejto Sorosovej organizácii pôsobil aj Pavol Čekan, ktorý si užíval izolovanie a terorizovanie ľudí pofidernými testami, na ktoré tiež dostal podivné financie od štátu.
https://www.inenoviny.sk/cekan-vo-vedeni-sorosovej-nadacie-aj-honorarny-konzul-islandu-skvely-vykon-na-romskeho-biochemika/
Gorila Krajniak, nezabúdajme, že KDH nie je strana Kresťanov, ale mnohí svojim konaním a krádežami sú skôr satanisti. Práve KDH bolo pri najväčšich rozkrádačkach a aj Gorile. Mnohí netvorovia ako Lipšic, Krajniak, Procházka, Žilinka pochádzajú práve z KDH.
Pri zrode KDH ale aj Verejnosti proti násiliu stáli bratia Mikloškovci, o ktorých sa hovorí, že su agentami zahraničných záujmov. MUDr. Jozef Mikloško pôsobil aj v Sorosovej otvorenej spoločnosti.
Video o Gorile Krajniakovi.
   Send article as PDF   

Check Also

Miro Heredoš: mimovládka SFPA a jej dotovanie zo zahraničia a vplyv na vládu

Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku (SFPA – Slovak foreign policy association). Založila ju v roku …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *