DennikN alternatíva aj propaganda ospevuje Republiku a všetci útočia na Kotlebu

Republika vytvorená z odídencov z ĽSNS sa výrazne zmenila. ĽSNS využila na svoj vstup do politiky a aktuálne útočí aj na nich. Zaujimavosťou je, že Republike začal robiť reklamu aj DennikN a naopak DennikN začal útočiť na ĽSNS a Kotlebu.

Zdroj: https://dennikn.sk/3404567/v-mencestri-a-pri-sliepkach-nevie-konkurovat-uhrikovi-v-obleku-ako-vyzera-kotlebov-upadok/

DennikN robí pozitívnu reklamu Republike a to už treba skutočne spozornieť.

Zdroj: https://dennikn.sk/3399354/ako-uhrik-a-mazurek-vybudovali-republiku-a-preco-s-nimi-chce-fico-vladnut/

Na Kotlebu a jeho stranu utočí nielen propaganda, ale aj celá opozícia: Danko, Fico, Huliak, Taraba. Paradoxne Huliak a Taraba sa tiež vyštverali na kandidátke ĽSNS.

Prečo je pre všetkých nebezpečný Kotleba je otázne. Vo voľbach za župana sa v Banskej Bystrici SMER-SD spojil aj s liberálmi a progresívcami a podporil liberálneho mimovládkami kontrolovaného Luntera, ktorému nalial pred voľbami štedré miliónové dotácie práve minister hospodárstva strany SMER-SD – Jahnátek.
https://web.archive.org/web/20170717120629/plus7dni.pluska.sk/Domov/Naozaj-nezavisly-Firma-horuceho-kandidata-na-banskobystrickeho-zupana-dostala-od-statu-1-5-miliona-eur

SMER-SD podporili Luntera za župana:
https://www.postoj.sk/26342/strana-smer-oficialne-podporila-jana-luntera?page=5847
https://sita.sk/do-zupnych-volieb-pre-banskobystricky-kraj-nema-smer-sd-kandidata-podporuje-luntera/

Voliči SMER-SD otvorte už konečne oči. SMER-SD vždy podporoval mimovládky, protislovenské záujmy a vždy aj bude. Otázne je, prečo Republiku média chránia a všetci útočia len na Kotlebu? Prečo je Kotleba hrozba? Kotleba ako prvý sa verejne ozval, že všetky opatrenia voči COVID-19 sú cestou k totalite a kontrole obyvateľstva. Kotlebovci aktívne bojovali v teréne na hraniciach proti imigrantom z Ukrajiny, naopak Uhríkovci vyjadrili podporu Ukrajine a mnohí dokonca ospevujú Banderu a jeho minulosť.

Republika sa zmenila, z úzadia ju podľa viacerých zdrojov riadí bývalý voják Ondrej Ďurica a ľudia napojení na tajné služby. Nezabúdajme, že Slovensko má tiež svoj deep state. Tvorili ho ľudia okolo Lexu staršieho, náčelnika ŠTB – Lorenza, Svěchotu, ich vykonávateľmi bola mafia. A kto má blízko k mafii z Republiky? Miroslav Suja, o ktorom sa vyjadrila aj bývala zvolená poslankyňa – Mikovčaková, ktorú Suja zdiskreditoval, aby sa dostal do parlamentu.
https://www.inenoviny.sk/suja-z-republiky-spolupracuje-s-tajnou-policiou-pise-mikovcakova/

Suja pracoval pre Černáka, ktorý bol bábkou deep statu na Slovensku.
https://www.topky.sk/cl/100535/1835193/Prava-ruka-Cernaka–Volebny-uspech-mu-prekazil-Kuciak–teraz-kryje-chrbat-kotlebovcom

Republika podporuje projekt trojmorie, ktorý je projektom USA. Projektom USA je aj DennikN a možno preto tá pozitívna reklama a nekritizovanie. Propaganda mlčí o Republike.

   Send article as PDF   

Check Also

Vláda prijala zákony, ktoré umožnia cudzincom a utečencom ľahšie získať prácu na Slovensku

Podľa správy na Slovensku potrebujeme ľudí v automobilovom priemysle pri prechode na elektromobilitu. Namiesto toho, …

One comment

  1. Republika je strana agentov, vytvoril ju agent Marček.

    Suja robil ochranku lduom okolo Cernaka.

    JE zname, ze tajna sluzba na spinavu pracu mala mafiu. A zrejme ma dodnes, resp. ma oddelenie (Buraľ) .

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *