Štát dal za rok Markíze skoro 6 000 000 EUR, za čo?

Štát si objednal vysielanie spotov v televízii Markíza. Cena 900 000 EUR. V zmluve nekonkretizuje čo si objednal. Je dosť možné, že ide o reklamu a propagáciu očkovania. Je nepochopiteľné prečo štát v čase krízy míňa potrebné peniaze na financovanie súkromnej televízie. Štát má vlastnú televíziu, rádio, ktorá plne stáči na šírenie nemanipulatívnych myšlienok. Alebo štát zaplatil reklamu súkromných farmaceutickým firmám, ktoré on nemôže vysielať na svojej televízii? Takto obišiel možné porušenie propagácie experimentálnych vakcín?

Zmluvu podpísal minister zdravotníctva. Kedže je nudzový stav, výberové konanie nebolo. To sa rozkradajú slovenské peniaze že?

Nešlo o jedinu zmluvu. Za rok 2020 štátné orgány zaplatili Markíze vyše 5 500 000 EUR. Koľko oddelení sa za to mohlo postaviť? Koľko lekárov sa mohlo kúpiť zo zahraničia? Desiatky a nebolo oby potrebné obmedzovanie slobody. Ale ako vidieť tu nejde o pomoc ľudom, ale o rozkradanie verejných financií.

https://www.crz.gov.sk/2171273-sk/centralny-register-zmluv/?art_zs2=MARK%C3%8DZA-SLOVAKIA&page=0

 

   Send article as PDF   

Check Also

Nicholsonová možno ako jediná z politikov spochybnila atentát na Fica

zdroj: https://www.facebook.com/lucia.nicholsonova/posts/pfbid02dLoCJiQ8qLaGSV16LjunP6yvJRbTW74wZtkzip5VXHH4VHkUjQF2AjEZkrTW1eurl Ďalšie k téme: https://www.inenoviny.sk/mudr-pijak-k-prvemu-videu-fica-po-atentate-neuveritelne-hotovy-zazrak/ https://www.inenoviny.sk/fico-po-atentate-vyzera-lepsie-a-opaleny-ako-pred-atentatom-bol-skutocne-v-nemocnici/ https://www.inenoviny.sk/vysetruje-policia-moznu-spolupracovnicku-strelca-na-fica/ https://www.inenoviny.sk/klamstvam-a-manipulaciam-ospevovania-fica-na-aeronete-neveria-uz-ani-citatelia/ Lekár hovorí o zázračnom vyliečení Fica. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *