utorok , 16 apríla 2024

Matovič pol roka nechodil do parlamentu, bol na školení v USA?

Matovič prestal chodiťdo parlamentu v máji 2017.

Do parlamentu sa vrátil v decembri 2017. Kuciaka zabili vo februári 2018, o pár mesiacov neskôr, ako sa mal vrátiť Matovič z USA. Bol to práve on, kto sa vyjadril, že vraždou Kuciaka dosiahli miľník. Konkrétne: „Míľnik, ktorý sme dosiahli vraždou Jána Kuciaka a jeho snúbenice. V roku 2020 Matovič vytvára vládu, nebyť udalosti a vraždy Kuciaka, Matovič nezostaví vládu a nerobí so Slovákmi experimenty, z ktorých jeden bol – plošné testovanie.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/462133-skandalozna-veta/

https://domov.sme.sk/c/20527584/matovic-konci-v-parlamente.html

Internetom sa šíria informácie, že bol v USA, kde ho mali viacerí ľudia vidieť. Podobnú informáciu sme dostali mailom, od človeka, ktorý ho v tej dobe mal vidieť v USA. Paradoxne tesne pred tým sa objavila na internete fotografia jedného z organizátorov protestov za Slušné Slovensko – Michala Karlubíka, ktorý predtým figuroval na bilboardoch s Matovičom. Práve Michal Karlubík bol prvým organizátorom pochodov za Slušné Slovensko s Fárskou a Strakom.

michal karlubik
Michal Karlubík úplne vľavo s Matovičom vpravo

Napriek tomu, že Matovič bol s nimi na bilboarde primitívne klamal, že ho nepozná.

zdroj: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/426583-co-ma-matovic-s-protestmi-studentov/

Michal Karlubík, ako inak, študuje v Oxforde – politiku, filozófiu a ekonómiu. Aká náhoda a je otázne, kto mu to platí…či je to odmena za organizáciu Slušných protestov, alebo odmena od Matoviča?

https://www.facebook.com/michal.karlubik

michal karlubik

Ako inak aj Michal Karlubík pôsobil a možno pôsobí v slovenskej debatnej asociáci, ktorá má ambíciu vychovávať politikov s tými správnym proliberálnymi, proamerickými názormi. Istú dobu ju viedol Martin Poliačik (SaS, Progresívne Slovensko).  A myslím, že o ňom ešte budeme počuť.

Zdroj: https://tribunaludu.blog.pravda.sk/2017/04/12/kto-naozaj-stoji-za-studentskym-protestom-proti-korupcii/

Pri organizácií protestov ako inak asistovala aj proamerická novinárka nekritická k Matovičovej vláde Tódová.

zdroj: mordechajkapusta.com

Na horeuvdenej stránke je rozobraté aj prepojenie politikov a denníka N, skopirované:

Nám je to až trapné, že stále píšeme a karikujeme bratislavských židov, ale posúďte sami:
Anton Zajac, majiteľ „nezávislého“ DenníkaN má politické záujmy, ak sa rozhodol okrem vzniku DenníkaN sumou 1,2 miliónov € podporiť aj vznik politického hnutia Progresívne Slovensko, ktorého lídrom mal byť pôvodne prezident Andrej Kiska. Na Slovensku pritom už nežije, zdržuje sa dlhodobo v USA.
Nové politické hnutie finančne podporil aj člen redakčnej rady DenníkaN Michal Meško, majiteľ kníhkupectiev Martinus .sk/Foxford a medzi zakladajúcimi členmi politického hnutia je i Zora Jaurová, ktorá je zároveň členkou redakčnej rady DenníkaN.
Anton Zajac je majiteľom denníka a členom predstavenstva spoločnosti DenníkN, a.s. spolu s majiteľmi Lukášom Filom, riaditeľom vydavateľstva a Tomášom Bellom, zástupcom šéfredaktora DenníkaN. Anton Zajac je aj spolumajiteľ softvérovej spoločnosti ESET, žije dlhodobo v USA. Spoločne so spolumajiteľmi ESET prispeli na rozbeh DenníkaN nenávratnou pôžičkou vo výške 1,2 miliónov €. Akou sumou Zajac finančne podporil Progresívne Slovensko nie je známe, na naše otázky nereagoval Zajac, ani Martin Dubéci, hovorca hnutia Progresívne Slovensko.
Do okruhu ľudí okolo podnikateľa Antona Zajaca, s ktorými pil Coca Colu alebo možno aj niečo ostrejšie, patria novinári z viacerých slovenských médií a politici napr. Štefan Hríb a Eugen Korda (.týždeň) , Marek Vagovič (Aktuality.sk), František Múčka (Postoj.sk), Miroslav Kern, Lukáš Fila, Tomáš Bella a Matúš Kostolný (DenníkN), či Filip Obradovič (Trend). Miroslav Beblavý (ex-SDKÚ, ex-Sieť), Martin Poliačik a Peter Osuský (SaS), Ján Fígeľ (ex-KDH), Milan Krajniak a Boris Kollár (Sme rodina), Ján Budaj (ex-VPN, Oľano, atď), Eva Babitzová (ex-SDKÚ, Šanca), Igor Matovič, Daniel Lipšic, či Gábor Grendel (OĽaNO-NOVA), ktorý bol nedávno spájaný s kauzou vplyvu politikov na novinárov a zverejnenou komunikáciou.

Prevzaté

Potom vyzerá rozhovor s hlavným protagonistom protestov Dávidom Strakom, aj takto:
O čom je kauza Gorila?(smiech) To mám vám akože vysvetliť?
Áno. Povedzte, čo viete o kauze Gorila? Skôr viem napríklad o Bašternákovi a tak. Gorila bola predsa len dávnejšie.
Žiadate aj vyšetrenie kauzy Gorila, tak sa pýtam, o čom je tá kauza? My sme proste vedeli, že tie kauzy sú niečo také nemorálne. A nemáme úplne dostupné informácie k tomu, o čom je tá kauza.
A odkiaľ viete, že to je nemorálne? Čerpali sme z médií. Kriticky sme nad tým rozmýšľali a prišlo nám to také, že toto je celkom veľká blbosť, čo sa tu deje.

Čerpali sme zo satirickej stránky mordechajkapusta.blogspot.com, zameranej na vplyv Židov na Slovensku, najmä slovenskú politiku.

   Send article as PDF   

Check Also

Desiatky tisíc EUR pre Erika Baláža z Progresívneho Slovenska (My sme les)

Keď sa spomenie ochrana prírody, hneď vylezie z ulity Erik Baláž. https://progresivnespolu.sk/toto-sme-my/erik-balaz/ Erik Baláž je …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *