štvrtok , 20 júna 2024

Slovákov očkujú vakcínami po záruke

Podradným Slovákom podávajú vakcíny po záruke/expirácii.

Pani doktorku som z potvrdenia vystrihol. Ide o všeobecnú lekárku z Bratislavy. Týmto, že podali pacientovi vakcínu 2 dni po uplynutí doby použiteľnosti mohli jeho zdravie výrazne ohroziť. Tu nejde len o prítomnosť nejakých stabilizátorov, ale o genetickú informáciu vo forme mRNA a tá v prípade nestability následkom uplynutia doby použitia môže v tele človeka robiť nepredvidateľné procesy.Týmto upozorňujem aj očkovaných, dávajte si pozor, čo do vás pichajú.

Upozorňujem aj sestričky a lekárov, ktorí sa procesu zučasťňujú – takého ohrozovanie pacienta môže byť trestným činom.Dávnejšie som o tom písal, že vakcíny sa hromadia na skladoch a konči ich záruka. Práve teraz sa má mnoho vakcín vyhadzovať, proces zneškodňovania vakcín je náročný a nákladný.

Zaujimalo by ma koľko takýchto vakcín “po záruke” dostalo koľko Slovákov. V skladoch ich bolo množstvo, veď už v decembri 2020 ich nakontrahovali okolo 18 miliónov.

zdroj: https://www.facebook.com/groups/509968623630307/posts/574084513885384/

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

One comment

  1. Tak toto je trestný čin, aplikovať medikamenty po záruke. V prípade experimentálnej mRna vakcíny je to na odobratie titulu. Všetky doklady,záznamy treba si uschovať, aby sa v dali použiť ako dôkazový materiál.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *