Krčméry kritizuje Slovákov za ich odmietanie imigrantov

Ako vnímate reakcie Slovákov, ktorí sa radovali zo smrti utečencov v dodávke pri rakúskom Parndorfe?

Bol to hyenizmus, reakcie ľudí boli nepochopiteľné a odsúdeniahodné. Bohužiaľ, odrážajú pocity časti Slovenska. Médiá tú zohrávajú veľkú úlohu, lebo politici nie sú schopní vychovávať tento národ, povedzme na úroveň Rakúska.

Ani Rakúsko nemá obzvlášť dlhú demokratickú tradíciu – kedysi to bola monarchia, ktorá utláčala národy v nej žijúce. To, že sa po druhej svetovej vojne dostali pod vplyv Západu, je tam dnes vidieť. Ten národ je zrelý.

Na hraniciach s Maďarskom slúži päťsto rakúskych lekárov, ktorí pomáhajú utečencom, nás je tam z našej vysokej školy dvadsať. K tomu záchranári dobrovoľníci kolektívu pána Hodničáka z Bratislavy. Ale obyvateľov Rakúska nie je desaťkrát viac ako nás.

Väčšina ľudí na Slovensku sa utečencov bojí a nepraje si ich tu. Čo vy na to?

Diktát väčšiny je nebezpečná vec. Čo keď väčšina ľudí bude mať želania ako Nemci v tridsiatych rokoch? Čo keď väčšina národa bude za arizačné zákony, ako to bolo počas Slovenského štátu?

Politici – aj opoziční – skôr iba kopírujú priania ľudí. Namiesto toho, aby len plnili želania z prieskumov verejnej mienky, mali by sa snažiť povedať našim občanom aj nepríjemné veci. Časť z nich sa nad nimi potom možno zamyslí.

Je dôležitou úlohou médií hovoriť nám aj veci, ktoré sa nám celkom nepáčia. Aby sme si v sebareflexii dokázali povedať, kde sa vlastne nachádzame: sme občania Európskej únie alebo sme len konzumenti jej výhod?

zdroj: https://dennikn.sk/261622/utecenci-nam-ukazali-ze-este-nedozreli-hovori-slovensky-lekar/

   Send article as PDF   

Check Also

Z okolitých štátov tu navážajú migrantov. Voľby to mali zakryť, bolo to pripravené dopredu. Hovorí sa o 200 000 migrantoch.

Aj vy si poviete, že aká náhoda..kedy padla vláda. Aká náhoda, kedy boli stanovené voľby. …

4 komentáre

 1. Prečo by sme ich mali prijímať. Postaviť im tam školy, nemocnice, Fabriky a nech si vyhrnú rukávy.
  T
  Prepáčte, ale musím. Je to primitív.

  • A čo keby si tie školy, nemocnice, fabriky u seba doma vo svojich krajinách stavali oni sami? A ešte si neodpustím poznámku, že nech si moslimovia hľadajú azyl v moslimských krajinách.

 2. Slovanska jednota smrt korporatnemu fašizmu

  cele je to o tom ze všetky tieto krajiny kde krvavou rujkou a despotizmom vladne islam ajeho protroci elita
  nosati chazari b patril bielym ludom ktori stavali budovali velke riše ktore tato chatra banditova sprostakov vdaka našej tolerancii a dobrote ovadkla azlikvivala rozkradla azničila .ich pochod za likvidaciou bielj kultury je očivdny a nikto kto ma oči a počuje neni na pochybach tento dovoz imigrantov je to iste dovoz zabijakova rotschieldovej armady ktora zvnutra po obdržani občianstva za par rokov možno desatroči vytlači bielejo človeka z našeho Slovenska a zvyšok zoroči už dnes nam vladnu chazari turkotatrski chakldijci .banda lotrobv zlodejov a genocidnych vrahov.

 3. genocida bielej rasy

  svine rasuticke fašistke chazarske nenavidi k smrti bielu rasu a zvlašt slovanov kedže nam tu vkadne chazarska psychopaticka mafia cez banksterskych centralnych bankarov dlhy aich hlisty politikov, mame tu genocidu ako vyšitu z kaglierihofašistickeho planu z protokolo sionskych mudrcov a dalšich zverskych planov nosatej hydry .ps

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *