sobota , 13 apríla 2024

Lekár varuje: Znova presúvajú COVID pacientov z jednej nemocnice do druhej, dvíhajú schválne čísla?

Nezmyselné presúvanie pacientov z jednej nemocnice do druhej pokračujú. Niektorí COVID pozitívni pacienti končia v súkromnej nemocnici v Šahoch.

O čo tu ide? Pacient z Čadce sa dostane do Martina a odtiaľ ďaleko na juh Slovenska, do Šahov pri maďarských hraniciach. Robia si srandu, alebo ide o kšeft pre súkromne firmy a úmyselné dvíhanie čišiel počtu hospitalizovaných prekladmi?

Nezmyselne preklady pokračujú. Presun pacienta zo severnej časti Slovenska do južnej časti postráda logiku a niečim nepekným zaváňa. Načo prevážať pacienta, načo míňať peniaze na tak dlhý prevoz, kedy je vysoké riziko infekcie pacienta ďalšimi novými patogénmi, míňanie ochranných a dezinfekčných prostriedkov? Alebo súkromná firma zarába na prevozoch?

Písal som o tom dávnejšie, že čísla hospitalizovaných sú manipulatívne a rátajú sa tam všetky preklady v rámci jednej nemocnice a aj medzi nemocnicami. Tým z jedneho pacienta urobia 10 hospitalizovaných vďaka prekladom a krásne im stúpa COVID automat do požadovanej farby, aby mohli ničiť ekonomiku, zadĺžovať štát, ruinovať ľudí…

Som zvedavý ako tieto prevozy a riziko ohrozenia zdravia takéhoto pacienta obhája na súdoch…

zdroj:
MUDr. Radoslav Čičala, FB: https://www.facebook.com/groups/509968623630307/posts/573524140608088/

   Send article as PDF   

Check Also

Aj v Rakúsku idú po Ivermektíne, colníci zhabali vyše 10 000 tabliet Ivermektínu

Drogy im nevadia. Nevadia im ani tabletky, ktoré si voľne kúpite a vyrobíte z nich …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *