sobota , 13 apríla 2024

Sabaka: Počty nakazených klesajú, ľudia sú premorení a nedodržiavajú opatrenia

zdroj: https://www.facebook.com/peter.sabaka/posts/10226466941516808

   Send article as PDF   

Check Also

Podporte iniciatívu Hovorme spolu

Iniciatíva hovorme spolu zverejnila transparentný účet, kde môžte finančne prispieť: https://www.transparentneucty.sk/#/ucet/SK8109000000005184928681 Pri zbežnom zhliadnutí príspevkov, …

4 komentáre

  1. Hlavne tytulovaný Hafino robî maximum! Pandémia skončila aj genovã terapia zdravých ľudí. Tak už konečne prestaňte klamať.Stačilo, aj s Faučim satanom, Schwabom Gatesom, zhoríte v pekle!

  2. Zaujímavé zistenie pany doktor. Nedodržiavajú sa opatrenia, vami nezmyselne navrhnuté a klesajú infikovaní? Len keby sre ich aj liečili

  3. Samozrejme, že sa nezmyselné a neúčinné opatrenia nedodržiavajú. Ľudia si inštinktívne vyberajú, čo je pre nich najlepšie a mnohí si nielen inštinktívne, ale aj vedome vybrali prirodzené premorenie. Premorením to vyriešili aj Amiši v USA aj ortodoxní Židia v Izraeli a nezaznamenali pritom nadbytočnú úmrtnosť.

  4. Podplatený hlupák Sabaka už nikoho nezaujíma, od vypuknutia vojny na Ukrajine teraz ukazujú v televízii hlavne vojnového štváča Zelenského, tak sa chcel doktorko nejako pripomenúť, aby sa naňho náhodou nezabudlo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *