Volodymyr Zelenskyj a jeho minulosť, excesy, drogy?

Na tomto videu sa tvári, akoby si fukol kokaín…lepšie by sa k tomu vedel vyjadriť Boris Kollár alebo odborník na špáratka – Pellegriny.

zdroj: https://www.facebook.com/martinka.bielcikova/posts/10221523745946270

Mal halucinácie, alebo už niečo chýbalo na fukanie?

Príprava potrebná k tomu, aby ste sa mohli stať prezidentom Ukrajiny.

Prezident Ukrajiny a sexuálny tanec.

Tu prezident Ukrajiny (úplne naľavo) chytá iného muža za zadok.

Zelensko-Zelenská…

 

   Send article as PDF   

Check Also

Odesa 2. mája 2014: „Rusi, usmažte sa!“

Včera sme si pripomenuli ôsme výročie  protiruskej masakry v Dome odborov na Kulikovom poli, ktorá v mnohom …

5 komentárov

  1. Zelenskyj je žid, ktorý vôbec nechce Ukrajine dobre a ktorý sa dosť veľkou mierou zapríčinil o to, že je na Ukrajine vojna.Putin ho varoval, že keď Ukrajina bude chcieť vstúpiť do NATO, že to bude mať následky,no Zelenskyj nepočúval.Teraz sa oblieka do zeleného vojenského trička a každý ho má za veľkého vodcu Ukrajiny,no je to len zbabelý pokrytec.

    • Zelenskyj je predovšetkým politicky nesvojprávny, všetko dianie na Ukrajine už od rozpadu ZSSR riadia USA a ich CIA a armáda. Ďalšia vec je to, že banderizmus vznikol na Haliči na západe Ukrajiny, ale Halič (Ľvov a okolie) bola k samotnej Ukrajine pričlenená možno len pred nejakými 100 rokmi, Haličania v podstate ani nie sú praví Ukrajinci. Vlastná Ukrajina bola len malé územie na juhu Ruska, niečo ako nárazníkové pásmo medzi Ruským impériom a Osmanskou ríšou v časoch, kedy Osmani okupovali severné pobrežie Čierneho mora.

    • Presne! Ale pán Putin to myslí s Ukrajinou dobre. Chce ju oslobodiť od Ukrajincov, tzv. de-na-ci-fi-kovať.

  2. Hm, je to možné, že je taký. Ale je to dôvod na vojnu? Odteraz má Russko začať zabíjať obyvateľov každej krajiny, ktorej prezident je šašo? Či?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.