piatok , 19 apríla 2024

Aj v Rakúsku idú po Ivermektíne, colníci zhabali vyše 10 000 tabliet Ivermektínu

Drogy im nevadia. Nevadia im ani tabletky, ktoré si voľne kúpite a vyrobíte z nich pervitín. Vadí im Ivermektín. Čím len môže byť pre nich ten Ivermektín tak nebezpečný?

Na Slovensku po ňom idú, v Rakúsku po ňom idú..

zdroj: https://www.scmp.com/news/world/europe/article/3156805/coronavirus-austria-braces-mass-anti-lockdown-protests?module=perpetual_scroll&pgtype=article&campaign=3156805

 

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár Piják: Ivermektín má podstatne menej vedľajšich účinkov ako dezinformovalo MZSR a iní “odborníci”

zdroj: https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/pfbid0EWQaVD47KcDCeDvENSyykrBntiRkdRL2gYDSU8KvfVyKvGJwsCMLTkZ82N8WBQ1jl Zaujímavé komentáre: Voči Ivermektínu sa vyjadroval aj primár Milan Kulkovský: https://www1.pluska.sk/regiony/uprimne-slova-primara-kulkovskeho-lieku-ivermektin-stekajuca-civava-osalela-dav Dezinformácie o …

5 komentárov

 1. kedze posledny mesiac bol vsetok “kovid” aj tak len bakterialna infekcia plucnymi chlamydiami a mykoplazmami, a preto na nu zaberali antibiotika, tak ta banda kktska policajtska, pojde aj po obvodnych lekaroch, ktori predpisuju atb?

  https://zaslobodu.sk/azitromycin-ako-inhibitor-sars-cov2/

 2. Čím je Ivermektín nebezpečný? No práve tým, že naozaj lieči, poznám osobne ľudí, ktorým veľmi pomohol.
  Ale propaganda nepotrebuje vyliečených ľudí, propaganda potrebuje mŕtvych, aby mala čím citovo vydierať tých, ktorí odolávajú vládnemu vydieraniu a odmietajú sa nechať napichať. Cieľom vlád nie je boj proti vírusu a ochrana zdravia ľudí, cieľom vlád je očkovanie všetkých ľudí na planéte za akúkoľvek cenu, bez ohľadu na následky na zdraví a na životoch. Z toho mi vychádza jedine to, že v tých “vakcínach” je niečo, čo v normálnych vakcínach nie je, nejaká pridaná funkcia.

  Okrem toho, VK na Aeronete tvrdil, neviem ale, či je to doložená pravda alebo podvrh na diskreditáciu alternatívy, že vo “vakcínach” je oxid grafénu, ktorý napichaných digitálne označí, ako keby v sebe mali čiarový kód. A Ivermektín vraj rozkladá oxid grafénu, takže vynuluje “čiarový kód” označkovaného jedinca.

  • Nano coronavirus recombinant vaccine taking graphene oxide as carrier

   – Rekombinantná vakcína proti koronavírusu s oxidom grafénu ako nosičom –

   Technická oblasť
   Vynález patrí do oblasti nano materiálov a biomedicíny a týka sa vývoja platformy na vývoj vakcín. Najmä k vývoju jadrovej rekombinantnej nanovakcíny proti koronavírusu 2019-nCoV. Vynález tiež zahŕňa použitie vakcíny pri testovaní na zvieratách.

   zdroj:
   https://patents.google.com/patent/CN112220919A/en

 3. Vakcína,ktorá vôbec nie je vakcínou mohla byť vyvinutá ešte pred kovidom.Potom prišiel kovid,ako zámienka na celosvetové “očkovanie”čiže značkovanie a usmrcovanie.Blízka budúcnosť ukáže, aká je skutočná úloha tejto tekutiny a “očkovaní”to v budúcnosti pocítia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *