utorok , 16 apríla 2024

Slováci pomaly nemajú čo do úst a štát míňa milióny na vojenskú techniku

Slovensko nakúpi od Fínska 76 bojových obrnených vozidiel 8×8. Vláda v stredu schválila vyhodnotenie zaslaných ponúk v tendri a uložila ministrovi obrany do 30. septembra uzatvoriť potrebné zmluvné dokumenty.

Minister obrany Jaroslav Naď po rokovaní spresnil, že Slovensko kúpi fínske vozidlá Patria AMVXP, ktoré obstáli vo vyhodnotení najlepšie. Celková cena za zákazku vrátane vozidiel infraštruktúry a munície je 447 miliónov eur.

Pre porovnanie, za túto sumu sa dajú postaviť dve veľké nemocnice. Ale to by blízke osoby nezarobili…

zdroj: https://www.postoj.sk/102707/dnes-treba-vediet

 

   Send article as PDF   

Check Also

Cigániková: Matovič je klientom J&T a presúval peniaze z Arca Capital

https://index.sme.sk/c/22979642/pochybny-ozdravny-plan-a-zvyhodnovanie-svojich-kde-zmizol-majetok-arcy.html    Send article as PDF   

One comment

  1. Nebudeme mať čo do úst,lebo sme si sami zvolili čvargu, ktorá nás zničí.Tí, ktorí volili OĽANO, sú tupé, primitívne, sprosté hovädá,tak nech skapú od hladu.
    Na Slovensku bolo reálne najlepšie za Československa,Slovensko,ako samostatný národ a štát nemá žiadnu šancu na úspech.Každý normálny človek zo Slovenska odchádza, zostávajú len štátni zamestnanci, čiže príživníci(úradníci,policajti…) Takí Maďari budú aj päťkrát po sebe voliť Orbána, lebo vedia, že bude dobre,Česi sa konečne zbavili zlodejského Slováka Babiša a pochybujem, že ho ešte niekedy zvolia a sprostým Slovákom bude donekonečna vládnuť čvarga, ktorú si sami zvolili.Slovenské voľby si vždy doserie samotná väčšina Slovákov a primitívni Cigáni, ktorým stačí niečo sľúbiť.Každá jedna vláda, ktorá vládla Slovensku si vybudovala kariéru práve na takýchto primitívoch a hlupákoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *