nedeľa , 24 septembra 2023

Sabakova manželka nazvala diskusiu Hovorme spolu hnojom

Na profile fb sme zdieľali iniciatívu hovorme spolu, kde sa dal priestor aj lekárom a odborníkom s opačným názorom ako je názor hlavného provakcinačného tábora. Na tento odkaz reagovala manželka lekára Petra Sabaku a diskusiu nazvala hnojom.

zdroj náhľadu: FB/Peter Sabaka

   Send article as PDF   

Check Also

Podporte iniciatívu Hovorme spolu

Iniciatíva hovorme spolu zverejnila transparentný účet, kde môžte finančne prispieť: https://www.transparentneucty.sk/#/ucet/SK8109000000005184928681 Pri zbežnom zhliadnutí príspevkov, …

6 komentárov

  1. koho zaujimama berachanie nejakej chazarske suky platenej sorošom vychovanej ako nadščlovek fašista avam nehde o nič ine len o širenie zla

  2. Sabačka mám z Tvojich kecov vomitus..🤮 Вот какая собака!

  3. Tá sučka Sabaka je navrčaná, a vrtí chvostom ako čivava!

  4. Účelové, predom naplánované manželstvá, matovicovci, sabakovci a 100 ďalších ako úderné jednotky fašistickej liberálnej propandy.

    • Ona sama a jej manžel,ten vychrtnutý pseudodoktor bez atestácie, ktorý nepozná rozdiel medzi bacilom a virusom a jeho hlúpe reči o očkovaní,to je ten najväčší hnoj.

  5. tá sa vyzná dobre sa vydala, pán mažel zhŕňa prachy zo všetkých strán, čo na tom, že Slováci kappú…, pol Bratislavy ju “seklo” až si lapla psa….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *