Bol Lučanský slobodomurár?

Slobodomurári tzv. škótskeho rítu v roku 2000 na obálke septembrového čísla svojho oficiálneho časopisu predstavili člena bratstva Michaela A. Richardsa ako renesančného muža. Richards je židovský komik, účinkoval v úspešnej televíznej šou Seinfeld. V  časopise uviedli, že dosiahol 32. stupeň slobodomurárstva (z 33) a prijal červenú čiapku.

Richards sa dobre vyzná v slobodomurárskej symbolike, vo svojom kalifornskom dome má viac ako tisíc kníh. Gesto, ktoré na obálke robí, je znakom iniciácie do Rádu templárskych rytierov. Viaže sa k nej prísaha, v ktorej zasvätenec súhlasí s trestom smrti (napichnutie hlavy), ak vyzradí tajomstvá. Gesto sa podobá na iné, viažuce sa k iniciácii do 5. stupňa slobodomurárstva. Podobá sa aj na gesto, ktoré robí na fotografii bývalý policajný prezident Milan Lučanský.

Na slobodomurárstvo odkazuje aj jeho hacienda nad Martinom za 330 000 eur. Číslo 33 sa často používa v médiách ako skrytý odkaz na slobodomurárstvo spoločensky „významných“ ľudí, keďže škótsky rítus má 33 stupňov. Žeby bol policajný exprezident súčasťou takejto „organizovanej skupiny“?
Codex Magica – 15 (bibliotecapleyades.net)

Dňa 20. júna 2016 v rubrike Tip od Vás uverejnil Nový Čas informáciu, že Lučanský vlastní 40 árov pozemkov a rozostavaná hacienda nad Martinom s výhľadom na mesto má odhadom okolo 350 štvorcových metrov zastavanej plochy. Takmer 40-árový pozemok si kúpil na dvakrát v rokoch 2014 a 2016 na samote v obci Bystrička neďaleko chatovej oblasti. Hacienda má tri poschodia, veľkú dvojgaráž, prístrešok a betónové múry. Susedný pozemok vlastní exprimátor Martina, bývalý poslanec Siete Andrej Hrnčiar, nemohol na ňom však zatiaľ stavať.

V katastri nie je poznámka o hypotéke. Nový Čas oslovil policajné prezídium s otázkami od koho kúpil pozemok, z čoho platí chatu, či si vzal úver, alebo má toľko úspor. Lučanský do uzávierky neodpovedal. V ankete na otázku Myslíte si, že si Lučanský je schopný zaplatiť chatu z vlastného platu 3 660 eur mesačne? odpovedalo áno 255 a nie 2491 hlasujúcich.
Policajný viceprezident si pri Martine stavia haciendu: Ako vysvetlí tieto tajomstvá? | Nový Čas (cas.sk)

Megachata má až tri

Nový Čas Lučanského honosnú vilu pri Martine odhadol na 620-tisíc eur. Lučanský v roku 2015 zarobil 50-tisíc eur. Cena vily je podľa ministerstva vnútra asi polovičná, konkrétne 330-tisíc eur. Lučanský kúpu vily vysvetľoval tým, že s manželkou slušne zarába, predal staršiu nehnuteľnosť a niečo si aj našetrili. Ako šéf inšpekcie ministerstva vnútra nemusí zverejňovať majetkové priznanie.

V roku 2015 odkúpil od polície v bratislavskej Rači 2-izbový byt za 85-tisíc eur.
crz.gov.sk/data/att/1848521_dokument1.pdf
Na Floride si kúpil spolu so synom a dvomi kamarátmi dvojizbový byt za 75-tisíc eur. Kamaráti sa nakoniec rozhodli kúpiť si vlastnú nehnuteľnosť, Lučanskí byt odkúpili. Bol napísaný na syna Jakuba, ale od októbra 2020 už nehnuteľnosť nevlastní ani on. Kto je majiteľom register neuvádza. Okolnosti, za akých Lučanský nehnuteľnosť kupoval, v minulosti vyšetrovala aj policajná inšpekcia, nič však nenašla. Lučanský sa v júni 2016 stal riaditeľom inšpekcie ministerstva vnútra, dovtedy pôsobil ako 1. viceprezident Policajného zboru. V rokoch 2008 až 2010 riadil úrad boja proti organizovanej kriminalite v Banskej Bystrici. Pripisujú sa mu zásluhy v riešení prípadu mafiánskeho bosa Mikuláša Černáka.
domov.sme.sk/c/20759371/unikla-nahravka-o-kontaktoch-policajneho-inspektora-lucanskeho-na-podsvetie.html
hlavnydennik.sk/2020/12/13/zahada-prevodov-penazi-za-lucanskeho-apartman-na-floride-stoji-za-nim-aj-clovek-z-penty/

„Odkedy som prelomil svoje mlčanie, otvorene ukazujem prstom, kto je Milan Lučanský, no a teraz to muselo dôjsť až z Floridy. Svoj rýchly kariérny postup si aj so Šufliarskym zabezpečili na mojom mene a to tak, že z ôsmych vrahov urobili svedkov, aby z jedného Černáka mohli urobiť celú organizovanú skupinu,“ objavilo sa na facebookovom profile Mikuláša Černáka dňa 20. februára 2018.

„Keďže som v roku 2014 prelomil svoje mlčanie a začal spolupracovať s tímom vyšetrovateľov, ktorí ku dnešnému dňu úspešne objasnili 22 skutkov vrážd, o ktorých podľa vlastných slov Lučanský vedel a neobjasňoval ich, snaží sa spolu so Šufliarskym spochybniť mňa a zároveň aj tých vyšetrovateľov, ktorí si zaslúžia určite väčší rešpekt a uznanie ako Lučanský, ktorý sa dnes iba bojí tej pravdy, ktorá ho dobieha každým dňom viac a viac,“ pokračoval príspevok. Černáka niektorí podozrievajú z vraždy Lučanského, mal byť niekedy v tom čase prevezený do Prešova na výsluch.
facebook.com/cernakmiki/posts/1685879081491298/

O slobodomurárskej symbolike a mediálnych odkazoch (číslo 33):
Mediálna rozprávka o 33 000 a 33 migrantoch | tadesco.org

Mexická koronavírusová vlna a austrálske očkovacie faux pas – Zem&Vek (zemavek.sk)

33 Cases by PZZGTRX (soundcloud.com)

   Send article as PDF   

3 komentáre

  1. pokial sluhovai satanistickej bansterskej mafie sa vraždia medzi sebou o moc ich pasaci satanisti rockefeler rotschield a čierna šlachta snami zametaju ako s dobytkom. dokedy genocidni vrahovia a nečlovečenske beštie budu žiť vraždit a parazitovat na ludstve.

  2. Dnes už každý významnejší politik a policajt musí(!) vstúpiť do murarskej lóže, lebo by zostal obyčajným niktošom!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *