štvrtok , 13 júna 2024

Sabaka cez strašenie valí očkovaciu propagandu

   Send article as PDF   

Check Also

Lekár podal podnet na úrad pre klamlivú reklamu o vakcínach vo fáze klinického testovania, tí sa vyhovorili

Ohľadom podania podnetu na klamlivé a manipulujúce reklamy propagujúce experimentálne vakcíny vo fáze klinického testovania …

One comment

 1. Bývalý malajzijský premiér Mahathir: „Elity chcú znížiť svetovú populáciu na 1 miliardu“!

  9. marca 2015 bývalý malajzijský premiér Mahathir Mohammed tvrdil, že Nový svetový poriadok využije Transpacifické partnerstvo na zriadenie svetovej vlády prostredníctvom globalizácie.

  „Tu sa nejedná o partnerstvo,“ povedal Dr. Mahathira na medzinárodnej Konferencii o novom svetovom poriadku. „Všetky krajiny, ktoré sa toho zúčastnia, musia očakávať prísnejšie pravidlá“.

  Cieľom Nového svetového poriadku je podľa neho vymazať hranice a národné štáty. Svetovú vládu povedú elity: ľudia, ktorí sú veľmi bohatí, veľmi inteligentní a veľmi mocní, povedal Dr. Mahathir, ktorý bol predsedom vlády Malajzie v rokoch 1981 až 2003 a v rokoch 2018 až 2020.

  Tieto elity zavedú pravidlá pre zvyšok sveta. Tí, ktorí odmietnu dodržiavať tieto pravidlá, budú podľa neho potrestaní.

  Elity tiež plánujú znížiť počet ľudí na Zemi, povedal Dr. Mahathir. Na Zemi je dnes sedem miliárd ľudí. Chcú usmrtiť miliardy ľudí hladom alebo im zabrániť v reprodukcii, povedal bývalý premiér, ktorý bol vo veku 93 rokov najstarším predsedom vlády na svete.

  Podľa Mahathira bol pôvodný plán zníženie svetovej populácie na jednu miliardu ľudí.

  https://uncutnews.ch/rueckblende-der-ehemalige-malaysische-premierminister-mahathir-die-eliten-wollen-die-weltbevoelkerung-auf-1-milliarde-reduzieren/

  https://cs.wikipedia.org/wiki/Mahathir_Mohamad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *