Putin – “žiak” Klausa Schwaba zo Svetového ekonomického fóra

Svetové ekonomické fórum pod vedením Klausa Schwaba sa každoročne koná vo Švajčiarskom Davose. Stretávajú sa tam najvplyvnejšie osobnosti sveta, za zatvorenými dvermi rokujú…. Práve jedným z hlavných agend svetového ekonomického fóra je Veľký Reset.

Práve členom sekcie  svetového ekonomického fóra bol aj Vladimír Putin, spolu s Merkelovou, kanadským premiérom Trudeauom. Práve tam ľudia ako Schwab vychovávali nových vodcov. A Vladimír Putin je žiakom Klausa Schwaba.

Svetové dianie možno prirovnať k futbalovému zápasu. Diváci idú na zápas, kde hrajú proti sebe dve mužstva. Každé mužstvo má svoju skupinu fanúšikov, tá nemá problém sa pobiť za svoje mužstvo s fanušíkmi druhého mužstva. Majiteľom oboch mužstiev je však jedná osoba, ktorá často môže dopredu dohodnúť výsledok futbalového zápasu. Zarobia stavkové kancelárie, diváci mínu peniaze na pivo, vstupenku, stavkovanie a ešte sa aj pobijú. Ten, kto však vždy zarobí je majiteľ oboch klubov v spolupráci so stavkovými kanceláriami a podobne to je aj pri svetovom diani….vojny su tam, kde sa “páni” dohodnú..a obyčajní ľudia sa naivne podieľajú na týchto hrách a bohatnutí “pánov”. Zomierajú a hynú obyčajní ľudia, nie páni. Opravy a rekonštrukcie platia pracujúci obyvatelia….

zdroj: https://wikispooks.com/wiki/WEF/Global_Leaders_for_Tomorrow

Ďalšie zaujimavé odkazy:
https://www.inenoviny.sk/stary-otec-natanyauha-izraelskeho-premiera-bol-sionista-rodak-z-oblasti-bieloruska/

   Send article as PDF   

Check Also

Rusko si za prioritu dáva pokryť celú krajinu 5G signálom do roku 2030

„Do roku 2030 sa pilotné zóny [5G] objavia v každom subjekte Ruskej federácie a v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *