štvrtok , 20 júna 2024

Pribúda dôkazov o prepojeniach Baránka na staré podvratné štruktúry, robil kampaň Kováčovi

Na toto upozornil na svojom profile MUDr. Piják.

https://necenzurovane.net/kovac/labus1.htm

Kto to je Michal Kováč:
Prezident Michal Kováč udržoval blízke vzťahy s miliardárom Sorošom. Ten cez mimovládky platil snahy o zvrhnutie Mečiarovej vlády. Keď sa to koncom roka 1998, s významným prispením prezidenta Kováča udialo, Dzurindova vláda upratala Michala Kováča ml. na nevýznamný diplomatický post. Nepochybne ako akt vďaky otcovi Kováčovi, ale aj krstnému otcovi Sorošovi, ktorého peniaze hýbali Slovenskom.
zdroj: https://www.hlavnydennik.sk/2019/08/29/komentar-sergeja-kozlika-michal-kovac-ml-a-sorosove-dlhe-prsty

Syn Michala Kováča – podvodník a zločinec, ktorý roky uniká trestu aj nedávno vykonával podvody na Taiwane. Za to boli viaceré osoby s ním prepojené odsúdené, Kováč bol preložený na iné miesto, rozumnejšie povedané – uprataný. Na novú funkciu ho vymenovala Čaputová, aj napriek kritike.
https://www.inenoviny.sk/kovac-mladsi-namiesto-vazenia-velvyslancom/

Kovačova matka sa  za slobodná volala Emília Loeblová. Loeble patrí medzi najvyznamnejšie židovské rodiny a táto hodnosť sa dedí po matke, čiže Kováč mladší má urodzený židovský pôvod. A je príbuzný mnohých vysoko postavených osobnosti aj u nás a v Európe.

https://necenzurovane.net/kovac/labus1.htm

Michal Kováč a jeho syn sú známi z obrovského podvodu v kauze Technopol

Technopol bol podvodom obratý o množstvo peňazi podvodmi s kurzom a fiktívnymi firmami v réžií Michala Kováča st., ktorý zabezpečoval tento podvod cez svojho syna Michala Kováča ml., Mariána Kočnera a ostatnými ukrytými pod rúškom Kováčových milosti.Tento prípad nebol doteraz vyšetrený aj z dôvodu krytia milosťami, ktoré udelil Kováč st. Tým vlastne umožnil nevyšetrenie podvodu, ktorý spáchal spolu s jeho synom a ostatnými osobami dnes podnikajúcimi so štátom s milionovými ziskami.Od tejto akcie tieto osoby uplácajú politikov, bez ohľadu na stranícku príslušnoť. Aj to je dôvod, prečo povie ministerka Žitňanská (ktorá si svoju rodinu dosadila na vedenie väznice v Ilave a iné miesta), že to nie je možné prešetrovať. Lebo Nemecký súd tak rozhodol a iné výhovorky. Je choré, aby iný štát rozhodoval o postupe vyšetrovania podvodov, ktoré sa udiali na Slovensku a samozrejme je to nezmysel.

Toto krytie súvisi aj s napojením Kováča na bankárske rodiny v Londýne, kde aj pôsobil. Na Slovensku vykonal viacero bankových podvodov obrovských rozmerov, viac tu:
https://web.archive.org/web/20170615075843/http://prezidentk.blogspot.sk/2011/06/kauza-technopol-jej-pozadie.html

Zdroje:
https://web.archive.org/web/20170622165845/https://www.idemvolit.sk/909-kauza/kovacove-milosti-a-krytie-najvacsich-slovenskych-zlocincov/
https://www.facebook.com/MichalPijakMDPersonalizedPaleoNutrition/posts/pfbid0RjRA6LgSKtTXBaaMRPccnwyn1wev3aT1jzp9qZwBvJM2B6pDXPGgbdLpKsvPfG5cl

Kto to je Ján Baránek?
Spadol z neba a hneď stál pri zrode KDH. Tej KDH, ktorú pomáhali zakladať zahraničné tajné služby, konkrétne Britská. Stal pri privatizáciach. Robil kampaň podvodnému prezidentovi Kováčovi. Robil kampaň podvodnej kresťanke Záborskej, pomáhal viacerým iným stranám, ktoré ruinovali Slovensko a Slovákov desaťročia. Dlhodobo cez svoju pofidernú prieskumnú agentúru manipuloval verejnú mienku. A teraz je národovec? Bojovník za obyčajných Slovákov? Nebuďte trápni.
https://www.inenoviny.sk/jan-baranek-prepojenia-na-stb-tajne-sluzby/

 

   Send article as PDF   

Check Also

Ku kariére Štefana Hrušovského pomohol bratranec Pavol Hrušovský, ktorý viedol KDH

Úryvok z fb stránky MUDr. Michala Pijáka: Hrušovský a jeho kolegovia zo strany Zdravý rozum …

One comment

  1. Nech skape ten prehĺtač chvostov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *