nedeľa , 16 júna 2024

Progresívne Slovensko je za povinné očkovanie a obmedzovanie základných práv ľudí

Progresívne Slovensko je za povinné očkovanie.
https://www.facebook.com/watch/?v=312078747440623

Progresívne Slovensko: Sme za povinné očkovanie. A teraz vidíte, že ste sa mýlili, očkovanie nebola jediná cesta k ukončeniu “pandémie”, ale vojna.

Nie si očkovaný, nebudeš môcť ísť do práce, cestovať. Nie si očkovaný, dieťa ti nepustia do školy. To boli sny diktátorov v Progresívnom Slovensku.

Progresívne Slovensko ako prvá strana je za povinné očkovanie experimentálnou vakcínou na COVID-19.

https://www.facebook.com/watch/?v=694088718223808

Oplatí sa prečítať si aj komentáre, kde väčšina je proti povinnosti a kritizujú chorobnú ideu povinnosti u strany, ktorá sa tvári ako liberálna a presadzuje totalitné praktiky.

   Send article as PDF   

Check Also

V Rusku nariadili povinné očkovanie vojakov, očkovalo sa ich už vyše 500 000

Ruskou svojou genetickou DNA vakcínou očkovalo vyše 500 000 vojakov. Očkovanie vojakov je povinné. Povinné …

5 komentárov

 1. Gratulujem ľuďom z videa k úspešnému očkovaniu a pokiaľ ešte v zdraví dýchate, užívajte si to, pretože väčšina z vás zdochce v najbližších niekoľkých rokoch tak ako Heriban na srdcové problémy! Tak bolo naplánované, aj zrealizované.

 2. https://pace.coe.int/en/files/29004/html
  Toto nech si progresivci precitaju, hlavne bod 7.3.1 atd

 3. Jaromír Jaroslav

  Predstavte si, uz aj malé deti vedia o zabijackych hrotovych pteteínoch v ich Mengele ” vakcínach” mRNA, no pozidovcené anglosaske svine v NHS, ešte aj dnes vyvíjajú nátlak na mňa že aby som sa dal zaočkovať! Dokonca mi doručilo aj slovenský text, pl y debilovín že sme sa na tom riadne pobavili! Týždeň nato, telefonická násilná ” ponuka”, tak som sa uz neudržal a povedal tej hlupani nech si to nastrká do vlastních detí,aj s 5 boostermi! Skoro dostala besnotu, tak som ju zničil! A nebanujem, už sa neozvali!

  • Jaromir Jaroslav

   A zasa, nová ” natlaková ponuka” , dokonca od Professor Sir Stephen Powis, National Medical Director,NHS England!!! Takže majú chuť zabíjať Slovanov.. .Z mojej odpovedi iste nebol štastný!

 4. V ČR uz avizuju prichadzanie novej epidemie, ktora z principu nesmie mat nic spolocne s opichavanim. Na oficialnej pricine este stale pracuju, este ju nevymysleli pre ofce!
  https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/kardiolog-srdce-srdecni-selhani-infarkt-filip-malek-pacient.A230525_100640_zdravi_javu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *