Ján Baránek – prepojenia na ŠTB, tajné služby

Jan Baránek bol veľmi blízkou osobou sociológa Miroslava Kusého a Jána Čarnogurského. Miroslav Kusý bol dosadenou figúrou pri organizovaní nežnej revolúcie, spolupracoval s ŠTB.

Nežnu revolúciu ako aj vznik VPN organizovali zahraničné tajné služby spolu s ŠTBákmi (viac si možno naštudovať z vyjadrení Miroslava Dolejšího, ktorý bol jediným skutočným najdlhšie väzneným disidentom). Nie je náhoda, že práve kamarát Kusého – Ján Baránek zakladal VPN, spolu s kotolníkom Budajom, Knažkom a inými. Kusý pôsobil aj v americkom propagandistickom rádiu – Slobodná Európa. Dcéra Miroslava Kusého je propagátorka povinného očkovnia na COVID-19 – doktorka Bražinová.

Ján Čarnogurský na Slovensku zakladal slobodomurársku lóžu. S ním pri zrode KDH stál aj Ján Baránek, to bola taká trojka Baránek, Čarnogurský, Kusý.
Selecký povedal tiež, že cez KDH pôsobila na Slovensku britská tajná služba MI6 a v samotnom sídle KDH mala kanceláriu istá americká „poradkyňa“. (Oprava textu na žiadosť A. Seleckého, 21.3.2023.)
zdroj: https://www.facebook.com/Infovojna/posts/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom-1872019/1341269002698234/

Samotné KDH podľa Seleckého zakladali: Vyzývateľmi na zakladanie klubov KDH boli: Ján Čarnogurský, Anton Selecký, spisovateľka Hana Ponická, Miroslav Tahy, Konštantín Viktorín, Ivan Čarnogurský a „pesničkár nežnej revolúcie“ Ivan Hoffman. (Hoffman bol neskôr v strane ODÚ spolu so zahraničným agentom Pavlom Demešom a Ivanom Miklošom.

Baránek bol v hierarchi veľmi vysoko, aj preto si ho vybrali ako preverený zdroj na manipuláciu verejnej mienky cez prieskumnú agentúru Polis.

Počas kuponovej privatizácie (rozumej rozkradnutia štátneho majetku a okradnutie občanov) bol Baránek analytikom kupónovej privatizácie.

Podvodníkom ako je Záborská a Škrípek pomáhal Baránek zakladať Kresťanskú úniu. Škrípek ako europoslanec viackrát hlasoval proti záujmom Slovenska. Záborská, ktorá vedie Kresťanskú úniu.

Práve Záborská je protislovenský živel skrývajúci sa za kresťanstvo, ako aj celé KDH (erotické salóny by vedeli rozprávať o viacerých KDHákoch…). Záborská je predsedničkou Paneuropskej únie na Slovensku, tú zakladal Kallergi, ktorého cieľom bolo zjednotiť EÚ a vytvoriť superštát s podradným pomiešaným obyvateľostvom (Kallergiho plán).

Otcom Záborskej je Anton Neuwirth. Nie je náhoda, že práve Baránka si vybrala aj dcéra Neuwirtha – Záborská. Práve Neuwithovi vďačia Slováci za podvodnú zmluvu s Vatikánom, kde sme sa stali vazalom Vatikánu a ten tu začal mať nadpráva. Tiež bol predsedom Kallergiho Peneurópskej únie. Je po ňom pomenované kolégium Antona Neuwirtha, kde študovali viaceré osoby organizujúce protesty Za slušné Slovensko.

O význame Baránka a jeho lojálnosti svedčí aj to, že si ho vybrali ako šéfa volebného štánu finančného podvodníka Michala Kováča, keď kandidoval za prezidenta (Kováč je kapitola sama o sebe, v minulosti okradol viaceré rodiny o podiely v bankách). Jeho syn zdedil psychopatické vlastnosti po otcovi, môžte zaspomínať na jeho podvody v Taiwane.

Slovensko na 1. mieste Baránek organizoval s Martinom Kleštincom, ten spolu s Pčolinským a inými dosadenými organizoval Gorila protesty z úzadia riadené Nicholsonom, Lipšicom (a inými na CIA prepojenými osobami).

Baránek založil v roku 1999 agentúru Polis, v tom istom roku vznika aj SMER-SD, spojením viacerých strán. Rok predtým stál Fico s Dzurindom na tribúne a obhajovali Markízu. Od toho času prieskumy vychádzajú v prospech SMER-SD. Nie je náhoda, že  práve najväčšiu kampaň Baránkovi aktuálne robí aj Ereport, ktorý vlastní zakladateľ strany SMER-SD – Fedor Flašík. Cez neho sú prepojenia na Kočnera, Kováča…

Myslíte si, že Baránek ide pomáhať obyčajným ľuďom? Tak potom ste buď hlúpy, alebo slepý. Možno niekto zverejní zaujimavé články spred roku 2000…

A ďalšia podstatná otázka, na ktorú sa ľudia musia naučiť pýtať. Čo urobil okrem rozprávania Baránek pre Slovákov? Nič. 

 

 

Politológ Miroslav Kusý

Nie je náhoda, že tieto bábky západu manipulujú verejnú mienku. Kusý bol politológ, Baránek má prieskumnú agentúru.

Z KDH vzišlo najväčšie zlo a mnoho najväčších zapredancov a protislovenských živlov. Baránek si myslí niečo iné a týchto podvodníkov z KDH nazval osobnosťami.

Slová Baranka o KDH:

zdroj: https://www.postoj.sk/4222/politolog-baranek-premeny-kdh

KDH bola súčasťou množstva vlád, ktoré zruinovali Slovensko. Bola aj súčasťou vlády goríl.
https://blog.sme.sk/kovarcik/politika/kdh-je-tiez-gorila

zdroje:

https://www.teraz.sk/slovensko/lekar-politik-a-diplomat-anton-neuwirt/521980-clanok.html

   Send article as PDF   

Check Also

MUDr. Piják: BLÍŽIA SA EUROVOĽBY: BEZSTAVOVEC BARÁNEK MENÍ RÉTORIKU.

https://www.facebook.com/photo/?fbid=437841022093799&set=a.178143091396928 SPROSTOTA VOLIČOV SMERÁCKEJ MAFIE A ICH NESCHOPNOSŤ SPRÁVNE POSÚDIŤ, ČO JE MENŠIE ZLO, POMALY …

7 komentárov

 1. JaromírJaroslav

  Židochazar!

 2. adamkratochvil

  po precitani clanku mi doslo uz x-ty raz z tunajsich ponerov nevolno…to tento chlievinec, ktory tito ludia za pomoci zapadnych zahranicnych sluzieb obsadili a ti drzia nad nimi dodnes ochrannu ruku ako nad dobrymi otrokmi kto da a ako do poriadku…ved ako svedok byvaleho rezimu boli komunisti oproti tomuto co sa stalo po 89 uplní amateri…

 3. inenoviny.sk žiadam vás aby ste písomne sem aj na moju adresu uiviedli prameň, kde ja ako (podľa vás “zdroj”)- uvádzam nezmysly, ktoré píšete v tomto príspevku – citát:

  Ján Čarnogurský na Slovensku zakladal slobodomurársku lóžu. S ním KDH zakladal Ján Baránek, to bola taká trojka Baránek, Čarnogurský, Kusý. KDH spoluzakladali v spolupráci s britskou tajnou službou MI-6 (zdroj: Anton Selecký).

  Ak taký prameň (seriózny) nemáte – teda určite nemáte – žiadam vás do 48 hodín o dementi tejto informácie na vašej stránke. Anton Selecký,
  magnificatslovakia@gmail.com

 4. Ešte niečo, vypočul som si Daňa, dal som si na to čas. Sledujem ho už dlho, ale netuším, za koho “kope”, a keď aj nekope, netuším, o čo mu vlastne ide. Pripomína mi Vaského, s ktorým napokon dlšie spolupracovali. Trocha mi pripomína takého šaša z Hydeparku, ktorý nemá čo na práci, ale sa zabáva bez nejakého logického výstupu svojich uzáverov. Jeho vyjadrovanie sa a celá rétorika je ako vietor, ktorý hvízda v korunách stromov a vy neviete, odkiaľ fúka, kedy prestane, kam vlastne smeruje a kam sa otočí. Myslím ale, že sa onedlho prejaví, možno sa budeme čudovať, kto mu drží chrbát a komu on týmito svojimi chaotickými informáciami nahráva.

 5. Ďakujem za spresnenie. Ján Baránek ani Kusý KDH nezakladali, ani MI6. Viem to presne, lebo ja som spoluzakladateľ (spoluvyzývateľ) KDH. MI6 prišla do KDH neskôr.

  • Tak stali pri zrode, to uz je slovickarenie. I ked je jasne, ze to bolo inak, o tom sa verejnost dozvie neskor. Ako pise Baranek v roku 2015, pysi sa tym, ze v KDH vzniklo vela osobnosti..nie oni tam nevznikli, to bol cieleny vyber ruk z pozadia strany…KDH od uvodu bolo prepojene na pofiderne spolky a protislovenske zivly. To, ze Baranek v roku 2015 pise ospevne ody na zlocinecku KDH, ktora stala pri kazdom velkom lupe na Slovensku to svedci o jeho osobnosti manipulatora. https://www.postoj.sk/4222/politolog-baranek-premeny-kdh

 6. Vyzývateľmi na zakladanie klubov KDH boli: Ján Čarnogurský, Anton Selecký, spisovateľka Hana Ponická, Miroslav
  Tahy, Konštantín Viktorín, Ivan Čarnogurský a „pesničkár nežnej revolúcie“ Ivan Hoffman.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *