Prečo na deťoch z Palestíny nezáleži? Kde je Čaputová, Biden, Kalmus a iní komedianti?

Práve na telegrame si môžte pozrieť reálne zábery, ktoré točia ľudia. Z vojnovej oblasti, kde prebiehajú intenzívne boje máme vďaka Telegramu množstvo informácií vo vysokej kvalite. Paradoxnom je, že video strelca z Prahy, centra Európy, miesta, kde je obrovská hustota…máme video v rozlišení násobne horšom ako najhoršie video z Palestíny. Prečo? Čo skrývajú v Prahe? Prečo nechceli ukázať detailnejšiu tvár Kozáka?

K téme Palestíny. Na Telegrame asi aj najväčší kanál Telegramu, kde je skoro 1 000 000 sledovateľov a ten obsahuje videa z bombardovania Palestíny. Tento kanál musí veľmi liezť na nervy USA, Izraelu a iným… V Palestíne už zahynulo niekoľko tisíc detí, milióny ľudí bez domova. A svet mlčí.

t.me/eyeonpal

 

   Send article as PDF   

Check Also

Reportérka CNN sa ospravedlnila, že šírila klamstvá a hoaxy o odseknutých hlavách detí Hamasom

Reportérka Sara Sidner zo CNN šírila nepodložené informácie a s veľkou pravdepodobnosťou hoaxy vytvorené Izraelskými …

One comment

 1. Heger okolo roku 2000 v USA chystal Slovensko na koloniu :

  Už ako veriaci odišiel na začiatku nového tisícročia do Washingtonu.

  Zamestnal sa vo firme, kde pracovala jeho sestra, ktorá pomáhala slovenskému ministerstvu obrany s reformou ozbrojených síl. „Pripravovali sme dlhodobý plán rozvoja ozbrojených síl, ich modernizáciu, zmenu personálnej štruktúry. Bol som pri tom, keď sa diskutovalo o tom, že prejdeme na profesionálnu armádu a opustíme základnú vojenskú službu,“ objasnil. Práve tento moment považuje Heger za svoj prvý kontakt s vedením štátu.

  V Spojených štátoch sa osobne zoznámil aj s Jurajom Drobom, dnes politikom SaS a predsedom Bratislavského samosprávneho kraja.

  „Juraj Droba ako známy liberál je môj veľmi dobrý priateľ. Som krstným otcom jeho synovi. Tam vidíte práve tú prepojenosť…

  https://www.aktuality.sk/clanok/9QwUYbJ/kto-je-eduard-heger-v-mladosti-sa-staral-o-mlieko-pre-spoluziakov-v-olano-vyvazoval-igora-matovica/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *