Práve krajiny BRICS (Brazilia, Rusko, India, China, Južná Afrika) idú ako prvé rušiť hotovosť, zavádzajú digitálné meny a identity a tým úplnu strátu slobody jednotlivcovú

Budete chcieť dať deťom 1 euro, darovať babke, alebo pomôcť žobrákovi? O všetkom budú vedieť centrálne a každé sprepitné, darček bude zdanený. Už sa nevyhnete plateniu daní. Množstvo malých podnikateľov zanikne a budú fungovať len nadnárodné korporácie, ktoré využívajú umelo vytvorené chyby v zákonoch a vyhýbajú sa platením daní a iných povinnosti tým, že sídlia v daňových rajoch. Obyčajný občan sa však dani nevyhne…

V minulosti sa platil desiatok, ľudia boli nešťastní. Dnes sa platí 7x viac a myslia si, že sú šťastní. Šťastní a zadĺžení až po uši.

Rusko od augusta 2023 zavádza platbu v digitálnom rubli. Najprv sa testujú platby v najväčšich mestách. Takto sa Rusko pridáva k ostatným štátom BRICS a podobne ako aj západ idú agendu totalitnej kontroly. Rusko sa pridáva k ďalšim štátom, ktoré zavádzaj digitálnu menu ako je Turecko, Irán, India, Čina, Japonsko.

Tu môžme na mapke vidieť Atlantic council a zavádzanie digitálnej meny na celom svete.
https://www.atlanticcouncil.org/cbdctracker/

Zaujimavosťou je, že napriek tomu, že ide o americkú organizáciu tak podľa nej idú štáty BRICS, ktoré by mali byť protiváha. Divadlo pre hlúpych a nechápavých občanov sveta.
https://www.atlanticcouncil.org/about/staff/

zdroj:
https://www.atlanticcouncil.org/blogs/new-atlanticist/russia-is-ramping-up-its-cbdc-will-putins-robot-ruble-work/

   Send article as PDF   

Check Also

Kamil Jakub: Heredoš zneužíva tému digitálnej meny na svoju kampaň

Voľby do europarlamentu sa blížia a prospechári ako Heredoš a podobní chcú samozrejme teplé miesto …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *