Pomáhame cudzincom, na našich kašleme.

Čaputová podpísala zákon, ktorý umožní utečencom z Ukrajiny získavať nájmy na Slovensku a tie im zaplatí štát. (mnohí majú falošné pasy a sú pôvodne z Afriky a tretích krajín).

Kde sú všetci právnici? Máte občianstvo Ukrajiny alebo iného štátu a podvodníci na čele nášho Slovenska vám zaplatia nájom vo výške od 500 EUR do 1250 EUR. Čistá diskriminácia nášho domáceho obyvateľstva. Samozrejme sa nie je čo čudovať, Čaputová má Židovský pôvod a z nejakého dôvodu Slovákov neznáša a robí takúto záškodnú činnosť.

https://www.topky.sk/cl/10/2286745/Prezidentka-podpise-lex-Ukrajina–Tvrdi–ze-to-nebude-na-ukor-chudobnych

Čudovali sme sa, keď toto robila Merkelová Nemcom. To isté robí Čaputová Slovákom. Mnohí Slováci čoskoro skončia na ulici. Prídu o prácu, ktorú dostanú Ukrajinci, najlepšie čiernej farby pleti. Prídu o nájom, lebo uprednostnia migrantov. Problémom však bude dostať migrantov z bytu. Na Slovensku neexistujú zákony, ktoré umožňujú vysťahovať nájomnika ak má dieťa.
https://uzitocna.pravda.sk/reality/clanok/522660-najomcu-nemozete-z-bytu-bezdovodne-vyhodit/

https://ficek.sk/neplatici-nechcu-odist-16443


29.3.2022:
https://plus7dni.pluska.sk/domov/premier-heger-pripravuje-pomoc-vlady-smerom-ukrajinskym-polnohospodarom

   Send article as PDF   

Check Also

Napriek sankciám viaceré štáty EÚ vyvážajú do Ruska množstvo oblečenia

MOSKVA 5. apríla – RIA Novosti. Kazachstan, Mjanmarsko, Rumunsko, Chorvátsko, Arménsko, Turecko, Bulharsko a Južná Kórea …

One comment

  1. Ľutujem Ukrajincov, ktorých priamo zasiahla vojna a nemali inú možnosť,len utiecť.Osobne proti ním nič nemám.Roky som s nimi pracoval v Čechách, sú to veľmi pracovití ľudia, ktorí sa snažia čím skôr zamestnať,lebo nechcú byť na príťaž.Pred pár dňami dávali v Televíznych novinách, že niektorí z utečencov sa dokonca vrátili na Ukrajinu,tam ,kde sa nebojuje, väčšinou na Zakarpatie.Urobil toto nejaký Afganec,Pakistanec či Afričan,aby sa vrátil z Európy domov?Oni ešte postupovali ďalej do Európy,do Nemecka, Švédska,či Anglicka,aby sa mohli dostať do najbohatších krajín,a využívať ich štedrý sociálny systém.Keď si mám vybrať, oveľa radšej Ukrajinec, než moslim.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *