piatok , 19 apríla 2024

Podvodník Fico aj Orbán zradili národ a nasypú miliardy EUR do bezodnej diery a vojnovej mašinérie, výsledkom bude bieda nielen Slovenska, ale aj EÚ. Minulosť podvodníka Zelenského a Židov v jeho okoli.

Vojna bude dovtedy, dokedy ju psychopatické mozgy na čele štátov budú podporovať a živiť. Výsledkom sú milióny mŕtvych, nevinných ľudi, Rusov, Ukrajincov. Túto vojnu nevyvolali a nepodporujú obyčajní ľudia, ale zločinci na čele štátov, ktorí to robia, aby sa obohatili. Výsledkom budú zruinované štáty EÚ, Ukrajiny a Ruska, ktorým budú požičiavať majitelia bánk, ktorí vlastnia aj zbrojarské firmy. Teraz im predávajú za peniaze občanov EÚ zbrane a potom zisky z predaja použijú na skupovanie týchto štátov. Dokonalý svetový zločin, najdokonalejšia forma kontroly a zvyšovania moci.

2/2024 Podvodníci Fico a Orbán znova oklamali a schválili 50 000 000 000 EUR pre Ukrajinu. Veľká čast z nich sa rozkradne a budú z nej profitovať zločinci a oligarchia, len mizerné percento pôjde obyčajným ľuďom. Podvraťák Fico znova oklamal voličov a robí iné ako sľuboval pred voľbami.
https://www.hlavnespravy.sk/najvyssia-suma-ide-pre-ukrajinu-fico-aj-orban-sa-vyjadrili-k-mimoriadnemu-samitu-eu/3391722

Aj Slováci sa musia skladať potkanovi Zelenskému na jeho skoro 100 000 EUR príjem ročne, oficiálne. Neoficiálne to bude násobne viac, nakoľko tento zloduch má milióny  v daňových rajoch.
https://www.teraz.sk/zahranicie/zelenskyj-zverejnil-prijmy-svojej-rodin/770610-clanok.html

Prepieranie peňazí narkomanom a podvodníkom Zelenským:
https://www.investigace.cz/prezident-ukrajiny-v-pandora-papers/

Práve firma Fidelity patrí spolu s Blackrock a Vanguard medzi najbohatšie firmy sveta, za ktorých vlastníkov sa považujú rodinné klany ako Rothschild, ktoré najviac v súčasnosti profitujú z vojny na Ukrajine.

Zelenskyj má Židovský pôvod, svoju rodinu ukryl do bezpečia mimo Ukrajiny, rodičov do Izraela.
https://www.timesofisrael.com/zelenskys-parents-local-rabbi-they-dont-understand-why-he-wanted-to-be-president/

Samotná inaugurácia Žida Zelenského a prisahanie na Bibliu je výsmechom. Židia neuznávajú Ježiša Krista a preto sa aj tak tvári pohŕdavo Žid Zelenský.

Zelenský sa chcel vrátiť do Izraela, kde chcel žiť a pracovať. Rodičia ho od toho odhovorili.

Spoločníkom v mnohých firmách v daňových rajoch, kde prepierali peniaze je jeho kamarát tiež Židovského pôvodu Ivan Bakanov.
Podvodník Banakov sa po zvolení Zelenského dostal do vedenia tajných služieb Ukrajiny.

O Zelenskom sa hovorí, že je poskokom a bábkou židovského oligarchu Kolomojského. Ten má väzby aj na Slovensko a Markízu.
Kolomojský patrí medzi najbohatšich oligarchov Ukrajiny. Financoval väčšinu aktivít Zelenského a vďaka jeho peniazom sa Zelenský stál známym v Ukrajine. Najväčšie média a televizné stanice v Ukrajine vlastní Žid Kolomojský a vďaka tomu sa dostal do nich Zelenský a mohol si urobiť úspešnú kampaň. Kolomojský nevlastní len média, ale aj banky, naftové spoločnosti…

Žid Kolomojský urobil viacero podvodov v bankách, ktoré obrali ľudí o celoživotné úspory.
https://www.reuters.com/business/finance/privatbanks-42-bln-london-lawsuit-against-ex-owners-begins-2023-06-12/

Kolomojský mal armádu o počte vyše 10 000 žoldnierov, ktorí plnili Kolomojského úlohy. Keď trebalo niekoho zastrašiť, tak ich Komojský poslal.

Kolomojský financoval kampaň Zelenského aj cez Open society maďarského podvodníka Židovského pôvodu – Sorosa.

Ďalšia blízka osoba a spoločník z podvodných schrankových firiem je Žid Serhiy Shefir. Ten je aktuálne asistentom Zelenského.
https://en.wikipedia.org/wiki/Serhiy_Shefir

 

Aj na čele vojnovej mašinérie sú viacerí blízky Zelenského, tiež Židia.
Vedúci úseku Zelenského – Andriy Yermak je tiež Žid.
Práve tieto blízke osoby zabezpečujú krytie Zelenského a klamstva o ňom, ktoré ho chvália.

Cieľom tejto Z – Zion operácie je vyzabíjať čo najviac Slovanov, zadĺžiť ich a neskôr obrať o majetky, ženy a deti. Rozvratené rodiny, bez otcov nebudú schopné fungovať a deviantné mozgy si budú kupovať tieto ženy a zneužívať ich, čo sa deje vo veľkom na Ukrajine už teraz.

Z operácia je sionistická operácia. Rovnaké osoby sú aj v pozadí uznávača diabolského Talmudu – Putina:
https://www.inenoviny.sk/putin-clen-svetoveho-ekonomickeho-fora/
https://www.inenoviny.sk/manzel-putinovej-dcery-je-syn-bohateho-zida-a-putinovho-oligarchu-shamalova/
https://www.inenoviny.sk/putin-a-jeho-najblizsi-su-prevazne-zidia/

 

   Send article as PDF   

Check Also

Po 100 rokoch vedenie Ruska zverejnilo a potvrdilo dohady o Židovskom pôvode Lenina a iných bolševikov. Lenin bol ťažký psychopat, bez emócií, sadista a násilnik.

Moskovské muzeum v roku 2011 vystavilo verejnosti dôkazy o Židovskom pôvode Lenina a iných jeho …

One comment

  1. potvrdene : NATO = vojensky biznis len pre USA

    „Ukrajina je pre Spojené štáty dobrá. A väčšina prostriedkov, ktoré Spojené štáty poskytujú Ukrajine, sa v skutočnosti investuje… v Spojených štátoch na nákup americkej techniky, ktorú posielame na Ukrajinu,“ povedal Jens Stoltenberg.

    „NATO vytvára veľký trh pre Spojené štáty americké, pre americký obranný priemysel. Len za posledné dva roky sa spojenci NATO dohodli na kontraktoch na obranu v hodnote viac ako 120 miliárd dolárov. Takže je to v záujme bezpečnosti, je to v ekonomickom záujme, je to dobré pre Spojené štáty,“ dodal.

    https://sk.news-front.su/2024/02/02/stoltenberg-oznacil-ukrajinu-za-dobry-obchod-pre-usa/

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *