štvrtok , 30 mája 2024

Oracle911blog alebo prosmerácke vymývanie? Ľudia z prostredia Judity Laššákovej, ktorá pracovala pod ľuďmi z tajných služieb

Oracle911blog: https://oracle911blog.wordpress.com/about/

Primitívna obhajoba Kotlára. Ohrdnutá milenka, milý agentko oracle911, prečítaj si trošku viac článkov na našej stránke…čo isto máš a vieš, že sme možno jediná nezávisla alternatívna stránka. Tvoje nezmysly popísané v článku sú ako z nepodareného skriptu po tatranskej opici Flašíka.

SMER-SD nemá potrebu si niekoho kupovať? SMER-SSD si bežne kupuje nielen reklamu, ale aj ľudí..ktorí mu reklamu robia. A to, čo nevieš posúdiť o odnoži slobodomurárov – Rotary clube, si prečítaš v google, keď tam zadáš jednoduché slová ako: rotary club slobodomurari.

 

   Send article as PDF   

Check Also

Slota zo Žiliny spolupracoval s ŠTB

zdroj: https://www.upn.gov.sk/projekty/utvary-stb-a-ps-na-slovensku/priebeh-sluzby/?id_osoby=2508&pismeno=S    Send article as PDF   

2 komentáre

  1. Je “VEĽMI ZAUJÍMAVÉ”, že keď do googlu zadám autorom odporúčané “ROTARY CLUB SLOBODOMURÁRI”, tak mi ukáže ako PRVÝ výsledok rovno stránku “inenoviny.sk”, ktorú pozná menej než 0,1% slovákov…

    Celé roky sa hovorí, že GOOGLE vyhľadávací algorytmus je vytvorený tak, aby PRAVDIVÉ informácie boli posunuté na X-tú stranu vo výsledkoch hľadania, a na začiatku (prvé výsledky) je to len o PROPAGANDE, a teda sú tam názory mainstreamové.

    TO JE VEĽMI, VEĽMI ČUDNÉ…. hneď na úvodnej strane po zadaní spomínaných kľúčových slov sú samé “alternatívne médiá”…. Zrazu to nevadí googlu??? VEĽMI DIVNÉ!!!!!!!!!!

    • google hlada podla klucovych slov, kedze su hlavne na alternative tak ide tam…je zvlastne, ked sa niekto zastava Rotary clubu. Na Slovensku si rotariani dohadzju ksetky, vyhybaju sa cez overene mechanizmy plateniu dani a mnoho ineho…o tom neskor.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *