V Argentíne vyhral voľby americký mopslík Milei, neznáša rodinu, nemá deti a svojho psa nazval synom, po jeho smrti ho dal naklonovať

Aby sme pochopili osobu Mileiho, treba sa pozrieť na jeho názory.  Podporuje volnejšiu drogovú politiku, prostitúciu, LGBTI agendu. Otvorene sa stavia na spoluprácu s USA, podporuje Ukrajinu. Je proti Rusku, Číne.

Voľby za argentínskeho prezidenta mu vyhrali média, ktoré ho dávali do každej relácie a takto mu zabezpečovali masívnu kampaň. Väčšinu médii a hlavne tie najsledovanejšie vlastnia dve skupiny: Grupo Clarin a Grupo America.
Obe skupiny majú sídla a toky peňazí hlavne v USA. Je to taký klon nášho Ivana Mikloša.
Jedným z najväčšich akcionárov týchto médií je Goldman Sachs.
Aká jednoduchá primitívna schéma, tak komplikovane zabalená do množstva firiem a podfiriem, ktoré vlastnia rôzné bielé kone. Tieto média vyhrajú politikovi voľby a ten im umožní privatizovať štátne firmy. Výsledkom je všetko štátne a zadlžovanie štátov. A nakoniec pár jedincov bude vlastniť celý svet a každý jeden občan bude u nich zadĺžený.

Podobne ako väčšina psychopatov, aj Milei mal narušené vzťahy s rodičmi. Podľa jeho slov ho rodičia bili a verbálne ho zneužívali, preto sa s nimi roky nerozprával. Mileiho vychovávali starí rodičia a sestra, to viedlo k chorobnému vyvinutiu jeho osobnosti. Osobnosť, ktorá nemá pevné hodnoty, stabilnú rodinu a bezpečné zázemie a je ľahko manipulovateľný. Práve preto, že mal zlú rodinu, tak rodina je jeho podvedomý nepriateľ. Vďaka svojej psychopatii dosiahol, čo chcel, lebo nemá zábrany a ľútosť. Ide si chorobne za svojim cieľom. Preto je úspešný, psychopati sú vďaka bezcitnosti úspešní. Iným ľuďom je prirodzene ľúto a keď niekoho zradia, tak sa im dobre nespáva. Psychopat práve vtedy spí najlepšie, keď niekoho zneužije. Na škole ho nazývali šialený, pre jeho výbuchy hnevu a agresívny prejav (abnormne vyvinutá osobnosť vplyvom nedostatku lásky od rodičov).

Milei (v strede) sa modlí pri hrobe rabína skupiny Chabad Lubvitch – Schneersona. Pritom Milei sa prezentuje ako liberál, bojovník proti tradíciam, zastáva slobodnú lásku (promiskuita, striedanie partnerov) a chodi sa modliť s rabínmi a praktizuje najtvrdši konzervativizmus. A nechápavi liberáli mu tlieskajú. Tejto bábke, ktorá je tak ľahko manipulovateľná. 

Aj on sa pridal k skupine Židov, ktorí čakajú na spasiteľa a myslia si, že budú pánmi sveta? Vychovavaný údajne ako kresťan a napriek tomu denne číta židovskú Tóru.  Tesne predtým, ako sa stal prezidentom konvertoval na židovskú vieru, judaizmus. Nemá deti a svojho psa nazval svojim dieťaťom. Keď mu zomrel, tak šiel do USA a dal si vyklonovať psa za 50 000 dolárov. 

   Send article as PDF   

Check Also

Po 100 rokoch vedenie Ruska zverejnilo a potvrdilo dohady o Židovskom pôvode Lenina a iných bolševikov. Lenin bol ťažký psychopat, bez emócií, sadista a násilnik.

Moskovské muzeum v roku 2011 vystavilo verejnosti dôkazy o Židovskom pôvode Lenina a iných jeho …

4 komentáre

  1. Jaromir Jaroslav

    argentínsky lud je zvyknuty na fasistov. prijali ich spústy po vojne…no mozno ho odfačia, ved aj oni su len ludia..

  2. Potom nech nejajkajú

  3. Lotros.d.los.OLAjNOs

    hodte na neho siet!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *