sobota , 16 októbra 2021

Novinár Pentou ovládaného SME vyzýva na odvolanie Mikasa a Krajčiho

Odborníkmi na zastrašovanie pozitívnym výsledkami PCR testov sa stávajú najmä novinári a média. Treba si pripomenúť, že tieto testy sa vykonávajú v laboratóriach prepojených na finančné skupiny a čím viac testov, tým viac peňazí… Ide o silnú farmaceutickú lobby, ktorej vyhovuje strašenie populácie a naopak šetrí sa na ostatných výkonoch v zdravotníctve.

Taktiež presnosť PCR testov je veľmi zlá, okolo 70%. To znamená, že 3 z 10 pozitívnych sú v skutočnosti negatívni. Taktiež o testoch sa pochybuje aj z dôvodu, že diagnostikujú už len existenciu časti vírusu v tele a množstvo vírusu, ktoré vôbec nevyvoláva príznaky ochorenia a väčšina pozitívne testovaných sú bezpríznakoví. Podobne to je aj pri bežných chrípkach, kedy by v jednej obci možno celá obec bola pozitívna na vírus chrípky a v posteli počas takej epidémie leží aj 1/3 obce a viac ako polovica má príznaky. Toto počas „koronakrízy“ nie je pozorované.

zdroj: https://komentare.sme.sk/c/22497834/nech-si-vanok-odnesie-mikasa.html

Check Also

28.10.2021 Najväčšia diskusia odborníkov – Hovorme spolu

Oponenti sú už pozvaní, dnes posielame prvé pozvánky aj tým provládnym. Tešíme sa na vás …

One comment

  1. Demencia a cukrovka je ovela ovela rozsirenejsia ako Covid.

    Preco sa nevyvija vakcina proti demencii a cukrovke? Vyrazne by to znizilo socialne naklady statu na vedenie, existenciu specializovanych sluzieb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.