utorok , 16 apríla 2024

Novinár Pentou ovládaného SME vyzýva na odvolanie Mikasa a Krajčiho

Odborníkmi na zastrašovanie pozitívnym výsledkami PCR testov sa stávajú najmä novinári a média. Treba si pripomenúť, že tieto testy sa vykonávajú v laboratóriach prepojených na finančné skupiny a čím viac testov, tým viac peňazí… Ide o silnú farmaceutickú lobby, ktorej vyhovuje strašenie populácie a naopak šetrí sa na ostatných výkonoch v zdravotníctve.

Taktiež presnosť PCR testov je veľmi zlá, okolo 70%. To znamená, že 3 z 10 pozitívnych sú v skutočnosti negatívni. Taktiež o testoch sa pochybuje aj z dôvodu, že diagnostikujú už len existenciu časti vírusu v tele a množstvo vírusu, ktoré vôbec nevyvoláva príznaky ochorenia a väčšina pozitívne testovaných sú bezpríznakoví. Podobne to je aj pri bežných chrípkach, kedy by v jednej obci možno celá obec bola pozitívna na vírus chrípky a v posteli počas takej epidémie leží aj 1/3 obce a viac ako polovica má príznaky. Toto počas “koronakrízy” nie je pozorované.

zdroj: https://komentare.sme.sk/c/22497834/nech-si-vanok-odnesie-mikasa.html

   Send article as PDF   

Check Also

Rusko začalo produkciu vlastných mRNA zložiek, vakcín a PCR testov

Rusko nezaostáva v očkovaní za západom. Okrem svojej genetickej DNA vakcíny sa sústredí na vývoj …

One comment

  1. Demencia a cukrovka je ovela ovela rozsirenejsia ako Covid.

    Preco sa nevyvija vakcina proti demencii a cukrovke? Vyrazne by to znizilo socialne naklady statu na vedenie, existenciu specializovanych sluzieb.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *