streda , 20 októbra 2021

Cigánikovej manžel v minulosti obšťastňoval chlapov v Taliansku

S tým, že poslankyňa Jana Cigániková tvorí pár s bývalým finalistom reality show VyVolení a dnes už podnikateľom Danielom Bittóm, sa saskárka pochválila na sociálnej sieti pred pár rokmi.

Otázkou však je, či Cigániková vedela o minulosti svojho partnera všetko. Ako inforomoval pred niekoľkými rokmi  Nový Čas pre ženy, Bittó má totižto za sebou zaujímavú minulosť, ku ktorej sa aj sám priznal. Podľa jeho slov si kedysi zarábal ako gigolo a dokonca mu to veľmi dobre vynášalo.  Šokujúce je, že svoje služby neponúkal ženám, ale rovno mužom.

Ja som bol raz robiť spoločníka v Taliansku. Bolo to v takom bare, kde už boli vopred zarezervované izby. Vstup tam stál dvesto eur, ale ja som neplatil, pretože som tam pracoval,“ priznal finalista z VyVolených. „Potom sme išli hore. Ja sa veľmi nepamätám, čo sa tam dialo, ale na druhý deň som chodil dosť naširoko,“ prekvapivo doplnil Bittó.

zdroj: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/temna-minulost-ciganikovej-frajera-verejne-priznal-kedysi-obstastnoval-chlapov

Check Also

Šíritelia a propagátori COVID propagandy

Richard Kollár