Cigánikovej manžel v minulosti obšťastňoval chlapov v Taliansku

S tým, že poslankyňa Jana Cigániková tvorí pár s bývalým finalistom reality show VyVolení a dnes už podnikateľom Danielom Bittóm, sa saskárka pochválila na sociálnej sieti pred pár rokmi.

Otázkou však je, či Cigániková vedela o minulosti svojho partnera všetko. Ako inforomoval pred niekoľkými rokmi  Nový Čas pre ženy, Bittó má totižto za sebou zaujímavú minulosť, ku ktorej sa aj sám priznal. Podľa jeho slov si kedysi zarábal ako gigolo a dokonca mu to veľmi dobre vynášalo.  Šokujúce je, že svoje služby neponúkal ženám, ale rovno mužom.

Ja som bol raz robiť spoločníka v Taliansku. Bolo to v takom bare, kde už boli vopred zarezervované izby. Vstup tam stál dvesto eur, ale ja som neplatil, pretože som tam pracoval,“ priznal finalista z VyVolených. „Potom sme išli hore. Ja sa veľmi nepamätám, čo sa tam dialo, ale na druhý deň som chodil dosť naširoko,“ prekvapivo doplnil Bittó.

zdroj: https://www1.pluska.sk/spravy/z-domova/temna-minulost-ciganikovej-frajera-verejne-priznal-kedysi-obstastnoval-chlapov

   Send article as PDF   

Check Also

Cigániková nazvala Kotlára pablbom a Kotlára sa zastal podporca očkovania SMERák Baláž

MUDr. Michal Piják píše: JBC ZABODOVALA, LEBO NAZVALA KOTLÁRA PABLBOM. ŽIAĽ, NAJOBÉZNEJŠÍ POSLANEC SMERÁCKEJ MAFIE …

4 komentáre

  1. Na odkaze Noveho Casu su vsetky fotky vymazane… Pozoruhodny pristup.
    Asi nema co skryvat…
    Nohavickova vybavila.

  2. Takýto gigolo chlapi dlho nežijú, po poškodení zvierača, a po štyridsiadke začínajú nosiť pampersky( diapers)…Skôr či neskôr ho istá infekcia skolí…Vsadím sa,že aj on ju( Cigánikovú) berie do análu, lebo aj ona chodí dosť naširoko….

  3. Teraz je v kurze gigolo-prezident Rizman! Z nabíjača húfnice Zuzanany sa stal po prevrate na Londynskom letisku, prvým gigolom-prezidentom na svete!

  4. Z Bitto-Cigánikov cez noc sa stala Zbitá-Cigánka! A ešte tak hlúpa, že sa priznala že útočila prvá, keď strhla šiltovku Romane Tabák! V tretnom oznámení je gaunerkou Zbitá-Ciganka!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *