nedeľa , 25 februára 2024

MUDr. Piják o Kotlárovi: Krikľúni z alternatívy prevracajú kabáty a postupne ukazujú svoju pravú tvár

VOLIČI SMEROHLASU, EŠTE STÁLE VÁM NEDOCHÁDZA, ŽE STE SA NECHALI ZNOVU OKLAMAŤ. TLČHUBA, KTORÝ MAL BYŤ VEDÚCIM ŠPECIALNEJ KOMISIE NA VYŠETROVANIE PANDEMICKÝCH OPATRENÍ SA UŽ VYKRÚCA A VADIA MU INÉ NÁZORY.

Realita je taká, že rezort zdravotníctva priamo nehovorí, či podporuje zriadenie špeciálnej komisie na tento účel. Znova sa potvrdzuje, na čo som opakovane upozorňoval, že táto vláda nebude mať záujem riešiť zločiny bývalej vlády pri manažovaní pandémie. Čítajte viac:
https://www.sme.sk/minuta/23247256/rezort-zdravotnictva-zatial-nevytvori-komisiu-na-vysetrovanie-pandemickych-opatreni

Tento insitný filozof s mesiášskymi sklonmi zrejme doteraz nepochopil na čo som opakovane poukazoval, že mnohé diletantské vyjadrenia a argumenty kritikov pandemických opatrení, ktoré šírili skorumpované alternatívne média, sú kontraproduktívne. Úplne ma dorazilo, keď tvrdil, že máme byť spokojní, lebo veľa dobrých vecí sa vraj urobilo.

Je smutné, že existuje až také veľké množstvo ovčanov, ktorí si nevšimli, že najväčší krikľúni, ktorí sľubovali, že sa postarajú o to, aby všetkých covidových zločincov dostanú do basy, jeden po druhom dnes prevracajú kabáty a robia to preto, lebo zaňuchali, že takýmto zhovievavým postojom by sa mohli dostať do EP. Stačí si pozrieť tie primitívne komentáre pod videom. Normálne uvažujúcim občanom musí byť z toho na grc.

zdroj:
https://www.youtube.com/watch?v=4ggQXECMULM

Šimkovičová a Kotlár sú projektom skupín z úzadia, ktoré majú za cieľ manipulovať alternatívu. Na toto dlhodobo poukazuje Kamil Jakub a MUDr. Michal Piják. Šimkovičová je veľmi blízka osoba Maltézskeho rytiera.
https://www.inenoviny.sk/zakladatel-uhrikovej-strany-je-maltezsky-rytier/
https://www.inenoviny.sk/peter-marcek-vystupuje-proti-nato-hlasoval-za-jeho-rozsirenie/

   Send article as PDF   

Check Also

Marek Kotleba: Aký význam má odvolať Mikasa, keď na jeho miesto príde ďalšia bábka plniaca agendu WHO?

AKO MÁLO ĽUĎOM STAČÍ Čítam zaujímavé komentáre pod článkami o Mikasovi. A nestíham sa diviť, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *