MUDr. Piják: BARÁNKOVE PREDVOLEBNÉ FANTASMAGÓRIE

Ako obvykle, pán Baránek sa v úvode rozhovoru nezabudol pochváliť, že bol kedysi najcitovanejším politickým komentátorom a že je disidentom, lebo ho za socializmu prenasledovala polícia. To by som potom mohol o sebe tvrdiť aj ja, lebo aj mňa opakovane predvolávali na výsluchy na políciu a považovali ma za podozrivú osobu, lebo som odmietal ponuky na vstup do KSS, atď. Na rozdiel od Baránka a mnoho podobných bezstavovcov som nepovažoval za potrebné, aby som sa takýmito vecami chválil. Je zvláštne, že pán Baránek sa doteraz nevyjadril k tomu, že za jeho stranu kandiduje človek, ktorý je na zozname ŠTB.

Zvláštne je aj to, že pán Baránek, ktorý si o sebe myslí, že je bojovníkom za slobodu slova, nie je schopný tolerovať žiaden iný názor, čo sa prejavilo aj v rozhovore s jedným diskutujúcim v tomto vystúpení. Na oživenie pamäti pripomínam, niektoré jeho vulgárne vyjadrenia. Napr. každého, kto s ním nesúhlasí posiela k psychiatrovi, alebo mu nadáva, že je idiot, alebo šibnuté hovädo, atď. Pán Baránek v tejto diskusii znovu posmešne spomenul výraz: „O pravde sa nediskutuje“, ktorý vraj používajú progresívci ako ich mantru. Žiaľ, pán Baránek doteraz nepochopil, že pod pojmom pravda sa malo na mysli slovo fakt a v prípade tvrdých faktov je zbytočne o nich diskutovať.

V tejto súvislosti pripomeniem, že Baránkova arogancia a pocit nadradenosti sa prejavili aj v jeho komunikácii so mnou. Mňa osobne pán Baránek naštval aspoň 3x: 1. V jednom z videí, ktoré mal so mnou, v závere zapochyboval, či môže veriť tomu, čo som povedal. 2. Pri jednom telef. rozhovore mi oznámil, že ide zakladať novú polit. stranu a povedal, ktorých ľudí tam chce zobrať a po krátkom zaváhaní povedal, že však aj mne dajú nejakú funkciu. 3. Keď som sa verejne vyjadril v tom zmysle, že je zbytočné zakladať novú stranu, tak mi odpísal toto: urob psovi dobre, oserie ti plot.

Inak pán Baránek v tomto vystúpení podstate nepovedal nič nové a len znovu opakoval tie isté drísty o covide. Napr., že mRNA vakcíny nie sú vakcíny, že smrtnosť na covid je 10 krát nižšia ako na chrípku, že vraj nás strašili chladiacimi kontainermi pre mŕtvých, atď. V súvislosti so súčasnou situáciou znovu použil jeho obľúbenú mantru, že nám hrozí krviprelievanie a že multikultúrna spoločnosť ako je v USA je zhubná, že elektrické auto je symbol, že vám chcú zobrať slobodu, že Green Deal hrozí kolaterálnymi obeťami, atď.
SÚVISIACI STATUS
BARÁNEK POKRAČUJE V ŠÍRENÍ POPOPLAŠNÝCH SPRÁV O TURBORAKOVINÁCH A INÝCH HOAXOCH O COVIDE. https://www.facebook.com/photo?fbid=1016027407191345&set=a.605676922849168
   Send article as PDF   

Check Also

Bukovský robí kampaň kandidátovi za Baránkovu stranu, ktorý figuruje v spisoch ŠTB

POKRYTECTVO BUKOVSKÉHO NEMÁ OBDOBY A SOM EŠTE VIAC ZHNUSENÝ Autor: MUDr. Michal Piják Išlo o …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *