V Rusku montujú státisice kamier, ktoré budú rozpoznávať tváre obyvateľov a značky aút

Rusko buduje rozsiahlú sieť kamier, ktoré budu sledovať obyvateľstvo, identifikovať tváre a značky aút. Projekt sa nazýva Bezpečené mesto, vedie ho minister informatizácie Maksut Shadayev.

Maxut Shadayev

Do roku 2030 chcú mať v Rusku vyše 5 000 000 kamier, video z nich bude online analyzovať umelá inteligencia. Nepripomína vám to Čínu alebo psychopatické plány psychopata Klausa Schwaba (bielý kôň iných zločineckých klanov v úzadi).

Aktuálne sa podarilo nainštalovať vyše 1 000 000 kamier, tie chcú všetky prepojiť a dáta sa budú analyzovať centrálne, z každej obce, mestečka, mesta.

Voči sledovaniu populácie sa vyjadruje mnoho autorít, ktorý hovoria, že to je po vzore Číny a postupný krok k sociálnemu kreditu na štýl Číny.

Russia to have 5 mio surveillance cameras by 2030

Základy tohto boli položené na Cyber polygone, Klausa Schwaba, ktorého sa zúčastnil Ruský minister. Všetko sú to globalisti.

Aby to bolo dokonalé, tak Rusko rozvíja 5G a chce ho mať v každom kúte Ruska. 5G bude použité na zber dát z tak zvaných IoT senzorov, ktoré sú v hodinkách, mobiloch a postupne budú v ľudských telách. Rovnaké plány ako majú západní globalisti.

Na zmanipulovaných stránkach podvodnej alternatívy sa ľudia oblbovali, že Putin vyhlásil vojnu 5G a všetky ich zakázal. Len vo vašich naivných hlavičkách. Putin ide celú globalistickú agendu naplno, testovanie, očkovanie, sledovanie, transhumanizmus.

Rusko začalo kamery používať na sledovanie tváre v Moskve počas COVID-19. Identifikovalo tak viacerých ľudí, ktorí nedodržiavali nariadenú karanténu. Ako povedal psychopat Klaus Schwab, bez COVID-19 by sa nový svetový reset nemohol zaviesť. Vystrašiť ľudí, zobrať im istoty a potom ich kontrolovať.

V dátumoch 16 a 17. mája 2024 sa ruský a činský prezident stretli pri príležitosti 75. výročia diplomatických vzťahov medzi Ruskom a Čínou a dohodli sa na spoluprácie pri zavádzani agendy 2030.
https://www-fmprc-gov-cn.translate.goog/zyxw/202405/t20240516_11305860.shtml?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=wapp

 

 

   Send article as PDF   

Check Also

Vedenie Ruska varuje, identifikovali nový variant COVID-19 – FLiRT

Kým na celom svete COVID agenda utícha a lokálni zemepáni strašia inak, v Rusku sa …

One comment

  1. Jaromír Jaroslav

    tak ako Kristus príde Druhý krát z Vychodu, tak odtiaĺ sa rozšíri Jew World Order, z Číny a Ruska do celého sveta, a potom Príde Kristus a zmerie ich vsetkích zo sveta…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *